(İY : 0-2)
MS
yenile
24 Ekim 2022 Pazartesi 19:00
1. Lig
SKRA Czestochowa
1
Chrobry Glogow
2

Canlı: 1-2 | SKRA Czestochowa - Chrobry Glogow canlı skor burada - Maç Özeti

SKRA Czestochowa
Genel
İç saha
Dış saha

12.11.22
IL
icon
Ruch Chorzow

06.11.22
IL
icon
Stal Rzeszow

31.10.22
IL
icon
Puszcza Niepolomice [D]

24.10.22
IL
icon
Chrobry Glogow

15.10.22
IL
icon
Gornik Leczna [D]

09.10.22
IL
icon
GKS Tychy 71 [D]

01.10.22
IL
icon
GKS Katowice

18.09.22
IL
icon
Odra Opole [D]

10.09.22
IL
icon
Arka Gdynia

03.09.22
IL
icon
Resovia [D]

12.11.22
IL
icon
Ruch Chorzow

06.11.22
IL
icon
Stal Rzeszow

24.10.22
IL
icon
Chrobry Glogow

01.10.22
IL
icon
GKS Katowice

10.09.22
IL
icon
Arka Gdynia

31.08.22
CUP
icon
Wisla Plock

28.08.22
IL
icon
Sandecja Nowy Sacz

13.08.22
IL
icon
Zaglebie Sosnowiec

07.08.22
IL
icon
Termalica Nieciecza

22.07.22
IL
icon
Chojniczanka Chojnice

31.10.22
IL
icon
Puszcza Niepolomice [D]

15.10.22
IL
icon
Gornik Leczna [D]

09.10.22
IL
icon
GKS Tychy 71 [D]

18.09.22
IL
icon
Odra Opole [D]

03.09.22
IL
icon
Resovia [D]

20.08.22
IL
icon
Wisla Krakow [D]

10.08.22
IL
icon
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]

30.07.22
IL
icon
LKS Lodz [D]

15.07.22
IL
icon
Ruch Chorzow [D]

27.04.22
IL
icon
GKS Katowice [D]

Chrobry Glogow
Genel
İç saha
Dış saha

13.11.22
IL
icon
Stal Rzeszow

06.11.22
IL
icon
Puszcza Niepolomice

30.10.22
IL
icon
Gornik Leczna [D]

24.10.22
IL
icon
SKRA Czestochowa [D]

20.10.22
CUP
icon
Pogon Siedlce [D]

16.10.22
IL
icon
GKS Tychy 71

08.10.22
IL
icon
GKS Katowice [D]

03.10.22
IL
icon
Odra Opole

16.09.22
IL
icon
Arka Gdynia [D]

12.09.22
IL
icon
Resovia

13.11.22
IL
icon
Stal Rzeszow

06.11.22
IL
icon
Puszcza Niepolomice

16.10.22
IL
icon
GKS Tychy 71

03.10.22
IL
icon
Odra Opole

12.09.22
IL
icon
Resovia

26.08.22
IL
icon
Wisla Krakow

14.08.22
IL
icon
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala

06.08.22
IL
icon
LKS Lodz

23.07.22
IL
icon
Ruch Chorzow

22.05.22
IL
icon
Zaglebie Sosnowiec

30.10.22
IL
icon
Gornik Leczna [D]

24.10.22
IL
icon
SKRA Czestochowa [D]

20.10.22
CUP
icon
Pogon Siedlce [D]

08.10.22
IL
icon
GKS Katowice [D]

16.09.22
IL
icon
Arka Gdynia [D]

03.09.22
IL
icon
Sandecja Nowy Sacz [D]

30.08.22
CUP
icon
Stomil Olsztyn [D]

21.08.22
IL
icon
Zaglebie Sosnowiec [D]

11.08.22
IL
icon
Termalica Nieciecza [D]

31.07.22
IL
icon
Chojniczanka Chojnice [D]




TÜMÜ