Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 1-0)
MS
Tarih:
06 Şubat 2023 Pazartesi 10:30
Lig:
Hazırlık Maçları
Dinamo Moscow
4
FC Yenisey Krasnoyarsk
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 4-1 | Dinamo Moscow - FC Yenisey Krasnoyarsk canlı skor burada - Maç Özeti
Dinamo Moscow
Genel
İç saha
Dış saha
24.04.24
PRL
FC Orenburg [D]
1-2
21.04.24
PRL
Nizhny Novgorod [D]
1-4
17.04.24
RCU
FC Orenburg [D]
2-4
14.04.24
PRL
Ural [D]
2-1
07.04.24
PRL
S. Moskova
1-2
02.04.24
RCU
SKA-Khabarovsk [D]
1-2
29.03.24
PRL
FC Rostov
1-4
13.03.24
RCU
Zenit St. Petersburg [D]
2-0
09.03.24
PRL
FK Akhmat
2-0
03.03.24
PRL
Lokomotiv Moscow
2-1
07.04.24
PRL
S. Moskova
1-2
29.03.24
PRL
FC Rostov
1-4
09.03.24
PRL
FK Akhmat
2-0
03.03.24
PRL
Lokomotiv Moscow
2-1
24.02.24
CSKA Moskova
2-1
19.02.24
Samara
5-1
19.02.24
Samara
1-1
11.02.24
FC Yelimay
2-1
08.02.24
FC Orenburg
4-1
04.02.24
Gangwon FC
2-2
24.04.24
PRL
FC Orenburg [D]
1-2
21.04.24
PRL
Nizhny Novgorod [D]
1-4
17.04.24
RCU
FC Orenburg [D]
2-4
14.04.24
PRL
Ural [D]
2-1
02.04.24
RCU
SKA-Khabarovsk [D]
1-2
13.03.24
RCU
Zenit St. Petersburg [D]
2-0
23.02.24
Baltika [D]
3-0
12.02.24
SKN St. Poelten [D]
1-3
03.02.24
Botev [D]
2-3
10.12.23
PRL
Fakel Voronej FK [D]
1-1
FC Yenisey Krasnoyarsk
Genel
İç saha
Dış saha
24.04.24
NL2
Sokol Saratov [D]
0-2
20.04.24
NL2
SKA-Khabarovsk [D]
3-0
13.04.24
NL2
FC Alania Vladikavkaz
4-1
07.04.24
NL2
Dynamo Makhachkala [D]
1-0
30.03.24
NL2
Khimki
4-1
18.03.24
NL2
Leningradets [D]
0-4
09.03.24
NL2
Akron Togliatti
2-3
02.03.24
NL2
Torpedo Moscow
1-0
14.02.24
FK Akhmat
1-2
26.11.23
NL2
Rodina [D]
2-1
13.04.24
NL2
FC Alania Vladikavkaz
4-1
30.03.24
NL2
Khimki
4-1
09.03.24
NL2
Akron Togliatti
2-3
02.03.24
NL2
Torpedo Moscow
1-0
14.02.24
FK Akhmat
1-2
19.11.23
NL2
Arsenal Tula
0-2
12.11.23
NL2
Yaroslavl
4-1
28.10.23
NL2
KamAZ
2-0
22.10.23
NL2
Sokol Saratov
5-3
01.10.23
NL2
Dynamo Makhachkala
0-1
24.04.24
NL2
Sokol Saratov [D]
0-2
20.04.24
NL2
SKA-Khabarovsk [D]
3-0
07.04.24
NL2
Dynamo Makhachkala [D]
1-0
18.03.24
NL2
Leningradets [D]
0-4
26.11.23
NL2
Rodina [D]
2-1
06.11.23
NL2
Akron Togliatti [D]
3-1
18.10.23
RCU
Volgar Astrahan [D]
1-0
14.10.23
NL2
Khimki [D]
1-0
07.10.23
NL2
Yaroslavl [D]
1-1
17.09.23
NL2
Torpedo Moscow [D]
1-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.