Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 1-1)
MS
Tarih:
11 Ağustos 2022 Perşembe 19:00
Lig:
1. Lig
Chojniczanka Chojnice
1
Stal Rzeszow
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI İDDAA
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 1-1 | Chojniczanka Chojnice - Stal Rzeszow canlı skor burada - Maç Özeti
Chojniczanka Chojnice
Genel
İç saha
Dış saha
27.09.23
CUP
Resovia
2-3
09.08.23
CUP
Slask Wroclaw ll
2-0
03.06.23
IL
GKS Katowice
3-3
28.05.23
IL
Odra Opole [D]
1-1
19.05.23
IL
Arka Gdynia
1-3
14.05.23
IL
Resovia [D]
3-1
05.05.23
IL
Sandecja Nowy Sacz
2-0
29.04.23
IL
Wisla Krakow [D]
3-0
23.04.23
IL
Zaglebie Sosnowiec
0-0
16.04.23
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]
4-1
27.09.23
CUP
Resovia
2-3
09.08.23
CUP
Slask Wroclaw ll
2-0
03.06.23
IL
GKS Katowice
3-3
19.05.23
IL
Arka Gdynia
1-3
05.05.23
IL
Sandecja Nowy Sacz
2-0
23.04.23
IL
Zaglebie Sosnowiec
0-0
06.04.23
IL
Termalica Nieciecza
0-0
10.03.23
IL
Ruch Chorzow
0-1
26.02.23
IL
Puszcza Niepolomice
1-1
13.02.23
IL
SKRA Czestochowa
2-0
28.05.23
IL
Odra Opole [D]
1-1
14.05.23
IL
Resovia [D]
3-1
29.04.23
IL
Wisla Krakow [D]
3-0
16.04.23
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]
4-1
02.04.23
IL
LKS Lodz [D]
2-1
18.03.23
IL
Gornik Leczna [D]
0-0
05.03.23
IL
Stal Rzeszow [D]
3-1
19.02.23
IL
Chrobry Glogow [D]
3-1
11.11.22
IL
GKS Tychy [D]
1-1
05.11.22
IL
GKS Katowice [D]
3-0
Stal Rzeszow
Genel
İç saha
Dış saha
23.04.24
IL
Zaglebie Sosnowiec [D]
0-1
19.04.24
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
2-2
12.04.24
IL
Resovia [D]
0-2
07.04.24
IL
Znicz Pruszkow
2-0
02.04.24
IL
Wisla Plock [D]
1-2
16.03.24
IL
Motor Lublin
2-1
09.03.24
IL
Chrobry Glogow [D]
2-1
01.03.24
IL
Miedz Legnica
1-3
25.02.24
IL
Arka Gdynia [D]
5-1
18.02.24
IL
Wisla Krakow
1-2
19.04.24
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
2-2
07.04.24
IL
Znicz Pruszkow
2-0
16.03.24
IL
Motor Lublin
2-1
01.03.24
IL
Miedz Legnica
1-3
18.02.24
IL
Wisla Krakow
1-2
25.11.23
IL
Gornik Leczna
3-0
05.11.23
IL
GKS Katowice
2-2
31.10.23
CUP
Puszcza Niepolomice
1-0
21.10.23
IL
Zaglebie Sosnowiec
0-0
30.09.23
IL
Resovia
2-1
23.04.24
IL
Zaglebie Sosnowiec [D]
0-1
12.04.24
IL
Resovia [D]
0-2
02.04.24
IL
Wisla Plock [D]
1-2
09.03.24
IL
Chrobry Glogow [D]
2-1
25.02.24
IL
Arka Gdynia [D]
5-1
17.12.23
IL
GKS Tychy [D]
2-0
10.12.23
IL
Odra Opole [D]
1-1
07.12.23
CUP
Wisla Krakow [D]
4-1
01.12.23
IL
Polonia Warszawa [D]
2-2
11.11.23
IL
Termalica Nieciecza [D]
1-2
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.