Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 2-1)
MS
Tarih:
17 Ocak 2023 Salı 17:00
Lig:
Hazırlık Maçları
Amstetten
5
Hartberg
2
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 5-2 | Amstetten - Hartberg canlı skor burada - Maç Özeti
Amstetten
Genel
İç saha
Dış saha
19.04.24
2.L
Sturm Graz II
1-4
14.04.24
2.L
SV Lafnitz [D]
2-2
06.04.24
2.L
Dornbirn
0-1
29.03.24
2.L
SKN St. Poelten [D]
3-1
15.03.24
2.L
Admira Moedling
1-3
08.03.24
2.L
SV Stripfing [D]
0-2
01.03.24
2.L
Leoben
0-1
24.02.24
2.L
SW Bregenz [D]
0-1
17.02.24
2.L
Grazer AK
1-3
26.11.23
2.L
First Vienna FC
1-3
19.04.24
2.L
Sturm Graz II
1-4
06.04.24
2.L
Dornbirn
0-1
15.03.24
2.L
Admira Moedling
1-3
01.03.24
2.L
Leoben
0-1
17.02.24
2.L
Grazer AK
1-3
26.11.23
2.L
First Vienna FC
1-3
01.11.23
CUP
Rapid Wien
1-5
27.10.23
2.L
Kapfenberger SV
1-1
06.10.23
2.L
Ried
2-3
27.09.23
CUP
Floridsdorfer AC
1-0
14.04.24
2.L
SV Lafnitz [D]
2-2
29.03.24
2.L
SKN St. Poelten [D]
3-1
08.03.24
2.L
SV Stripfing [D]
0-2
24.02.24
2.L
SW Bregenz [D]
0-1
10.11.23
2.L
SV Horn [D]
3-1
04.11.23
2.L
FC Liefering [D]
2-2
20.10.23
2.L
Floridsdorfer AC [D]
0-0
01.10.23
2.L
Sturm Graz II [D]
3-2
15.09.23
2.L
Dornbirn [D]
1-0
25.08.23
2.L
Admira Moedling [D]
3-1
Hartberg
Genel
İç saha
Dış saha
24.04.24
BUN
LASK
1-2
21.04.24
BUN
LASK [D]
1-3
14.04.24
BUN
Sturm Graz
1-3
07.04.24
BUN
SK Austria Klagenfurt [D]
2-2
31.03.24
BUN
Rapid Wien
0-3
22.03.24
SV Lafnitz [D]
0-4
17.03.24
BUN
RB Salzburg [D]
5-1
10.03.24
BUN
Sturm Graz
1-1
03.03.24
BUN
WSG Tirol [D]
1-0
24.02.24
BUN
Altach [D]
1-2
24.04.24
BUN
LASK
1-2
14.04.24
BUN
Sturm Graz
1-3
31.03.24
BUN
Rapid Wien
0-3
10.03.24
BUN
Sturm Graz
1-1
18.02.24
BUN
LASK
0-0
03.02.24
Rukh Lviv
1-1
31.01.24
NK Bravo
0-1
27.01.24
Spartak Trnava
0-0
24.01.24
Admira Moedling
1-0
20.01.24
Dunajska Streda
0-1
21.04.24
BUN
LASK [D]
1-3
07.04.24
BUN
SK Austria Klagenfurt [D]
2-2
22.03.24
SV Lafnitz [D]
0-4
17.03.24
BUN
RB Salzburg [D]
5-1
03.03.24
BUN
WSG Tirol [D]
1-0
24.02.24
BUN
Altach [D]
1-2
10.02.24
BUN
Austria Wien [D]
3-1
04.12.23
BUN
SK Austria Klagenfurt [D]
1-1
25.11.23
BUN
RB Salzburg [D]
3-2
29.10.23
BUN
Austria Lustenau [D]
0-4
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.