Sporx Extra Arama Logo

Erman Toroğlu'ndan şampiyonluk yorumu!
10

ERMAN TOROĞLU'NDAN YORUMLAR

Erman Toroğlu, Galatasaray - Başakşehir maçını ve sarı-kırmızılıların şampiyonluğunu yorumladı[A Spor]
9

G.SARAY'I İPTEN ALDI

Sofiane Feghouli, Galatasaray’ı ipten aldı. Hem çaldı, hem oynadı. İnanılmaz bir performans gösterdi. Böyle oyuncu çok görmedim.
8

HEYKELİNİ DİKSİNLER

Duyduğuma göre Fatih Terim'in heykeli dikilecekmiş. Ben olsam Feghouli'nin de heykelini dikerim. 1-2 yıl tutsunlar önce hemen. Fatih Hocanın heykeli sonra da dikilir. Ben böyle bir oyuncu görmedim.
7

G.SARAY'I TAHRİK ETTİ

Konyaspor maçının sonrası, yayınlanan bildiri, kongre, mali ibra ve idari rezalet. Yayıncı kuruluşun yaptığı yılın enleri de futbolcuları tahrik etti.
6

CANAVARI AVCI YARATTI

Galatasaray’ın içinde Galatasaray’ın şampiyon olmasını istemeyenler vardı. Şimdi onlar ne yapacak merak ediyorum. Bu gece Galatasaray canavarını yaratan Abdullah Avcı. 8 puan öndesin, iki maç daha götür. Bugün oynayan takımı daha önce kursana. 8 puan kapanır mı? Ağlamayacaksın Abdullah Avcı.
5

BAŞAKŞEHİR BİTMİŞLERİ ALDI

Galatasaray lige başlıyor, çift stoperi yok, veriyor. İki tane stoper alıyor. İki forvet alıyor. Mitroglou’nun Akhisarspor’a attığı gol bu işin başlangıcıdır. ‘Çok para’ falan dediler, verdiği paraları çıkardı. Başakşehir kimleri aldı? Bitmişleri aldı.
4

AĞLIYORSUN ABDULLAH AVCI

Adamlar bir devre forvetsiz oynadı. 10 maç hocaları yoktu. Devre arası takımları değişti. Sen ligin krallarından Robinho’yu da aldın ama 11 puandan verdin. Ağlıyorsun bunun adı ağlamadır.
3

BUNUN ADI ŞARK KURNAZLIĞI

Abdurrahim Albayrak, 'Birilerini şampiyon yapacaklarsa hiç oynamayalım' dedi. Abdurrahimn Albayrak kim o birileri? Sen şimdi şampiyon oldun, seni kim şampiyon yaptı? Bunları söylüyorsun şampiyon olunca en büyük payı kendine biçiyorsun. Konuşuyorsanız sonuna kadar gidin. Bunun adı şark kurnazlığı.
2

SEYİRCİSİZ OLMUYOR

Bu olayların başlangıcı Konyaspor-Galatasaray maçıdır, sonrasında Kulüpler Birliği'nin açıklaması ve Galatasaray'ın aldığı cealardır. Abdullah Avcı, bu iş seyircisiz olmuyor.  Avcı, ben yine bunu bir düşün.
1

ÇAKIR'IN KARARLARI DOĞRU

Abdullah Avcı sahanın içinde kayıpsın. Sahanın dışındaki tokatı sahanın içine taşıma. İlk defa bir maça 2 gözlemci gitti. TFF, maça çok önem vermiş. Cüneyt Çakır maçın önüne geçmedi. Çakır, iki kez VAR'a gitti, ikisi de doğru. Galatasaray bu akşam çıktı, oynadı ve şampiyon oldu.