G.SARAY'IN HEDEFİ HAGI
Dizinden ameliyat olduğu için yaklaşık 1 yıl sahalardan uzak kalan Rumen oyuncunun bu ay sonunda sahalara dönmesi bekleniyor. Ianis'in sağlık durumunu yakından takip eden Cim-Bom, bir yandan da transfer için girişimlere hazırlanıyor.
HAGI'NİN OĞLU IANIS
Ligde oynadığı son 9 maçı kazanarak zirveye yerleşen G.Saray'da hem bu sezon hem de gelecek sezonun transfer çalışmaları büyük bir titizlikle devam ediyor. Sarı-Kırmızılılar'ın transfer listesinde önemli isimlerin yer aldığı belirtilirken, bu isimlerin içerisinde G.Saray'ın efsane oyuncularından biri olan Gheorghe Hagi'nin oğlu Ianis Hagi de bulunuyor.
BU AY DÖNMESİ BEKLENİYOR
Dizinden ameliyat olduğu için yaklaşık 1 yıl sahalardan uzak kalan Rumen oyuncunun bu ay sonunda sahalara dönmesi bekleniyor. Ianis'in sağlık durumunu yakından takip eden Cim-Bom, bir yandan da transfer için girişim yapmaya hazırlanıyor.
PİYASA DEĞERİ 7 MİLYON
24 yaşındaki yıldız oyuncunun Rangers ile olan sözleşmesi 2026 yılının haziran ayında bitiyor. Ianis, İskoç ekibine 2020 yılında transfer olmuştu. Rangers bu transfer için Genk'e 3.5 milyon euro transfer ücreti vermişti. Genç oyuncunun transfermarkt verilerine göre; güncel piyasa değeri 7 milyon euro.
OYUNCUNUN RAKAMLARI
Ianis, 10 numarının dışında sağ ve sol kanatta görev yapabiliyor. Rumen oyuncu, sağ kanatta görev aldığı 69 maçta 14 gol, 10 asistlik performasıyla beğeni toplamıştı. Hagi, Rangers'da çıktığı 85 maçta ise 15 gol, 21 asistlik katkısıyla dikkat çekmesini bilmişti. İstanbul doğumlu olan Ianis, zaman zaman sosyal medyada G.Saray ile ilgili paylaşımlar da yapıyor. (Akşam)