(İY : 2-1)
MS
yenile
08 Mayıs 2021 Cumartesi 14:00
FNL
Futbol'noe pole 4 Akademiya Spartak im. F. Cherenk
Artem Chistyakov
Spartak Moskova II
4
Shinnik
2

Spartak Moskova II - Shinnik arasındaki maçlar - Maç özeti, son dakika gelişmeleri

Spartak Moskova II
Genel
İç saha
Dış saha

27.11.21
FNL
icon
Tekstilshchik

21.11.21
FNL
icon
Alaniya II [D]

17.11.21
FNL
icon
Veles [D]

13.11.21
FNL
icon
Kuban Krasnodar

06.11.21
FNL
icon
Yenisey [D]

31.10.21
FNL
icon
Torpedo Moskova

23.10.21
FNL
icon
KAMAZ [D]

17.10.21
FNL
icon
Rotor Volgograd

13.10.21
FNL
icon
Neftekhimik [D]

09.10.21
FNL
icon
Akron

27.11.21
FNL
icon
Tekstilshchik

13.11.21
FNL
icon
Kuban Krasnodar

31.10.21
FNL
icon
Torpedo Moskova

17.10.21
FNL
icon
Rotor Volgograd

09.10.21
FNL
icon
Akron

29.09.21
FNL
icon
Tom Tomsk

19.09.21
FNL
icon
Baltika

11.09.21
FNL
icon
Volgar-Gazprom

28.08.21
FNL
icon
Dolgie Prudy

15.08.21
FNL
icon
Alaniya II

21.11.21
FNL
icon
Alaniya II [D]

17.11.21
FNL
icon
Veles [D]

06.11.21
FNL
icon
Yenisey [D]

23.10.21
FNL
icon
KAMAZ [D]

13.10.21
FNL
icon
Neftekhimik [D]

03.10.21
FNL
icon
Gazovik Orenburg [D]

25.09.21
FNL
icon
Fakel [D]

15.09.21
FNL
icon
Metallurg Lipetsk [D]

05.09.21
FNL
icon
SKA-Energiya [D]

20.08.21
FNL
icon
Tekstilshchik [D]

Shinnik
Genel
İç saha
Dış saha

28.07.21
CUP
icon
Volna Nizhegorodskaya [D]

29.06.21
CLF
icon
Neftekhimik [D]

15.05.21
FNL
icon
Torpedo Moskova [D]

08.05.21
FNL
icon
Spartak Moskova II [D]

02.05.21
FNL
icon
Fakel

28.04.21
FNL
icon
Volgar-Gazprom [D]

24.04.21
FNL
icon
Krylya Sovetov

17.04.21
FNL
icon
Tekstilshchik [D]

11.04.21
FNL
icon
Alaniya II

07.04.21
FNL
icon
Neftekhimik [D]

02.05.21
FNL
icon
Fakel

24.04.21
FNL
icon
Krylya Sovetov

11.04.21
FNL
icon
Alaniya II

03.04.21
FNL
icon
Dinamo Bryansk

24.03.21
FNL
icon
Tom Tomsk

14.03.21
FNL
icon
Nizhny Novgorod

06.03.21
FNL
icon
Gazovik Orenburg

18.02.21
CLF
icon
Kaisar

05.12.20
FNL
icon
SKA-Energiya

25.11.20
FNL
icon
Baltika

28.07.21
CUP
icon
Volna Nizhegorodskaya [D]

29.06.21
CLF
icon
Neftekhimik [D]

15.05.21
FNL
icon
Torpedo Moskova [D]

08.05.21
FNL
icon
Spartak Moskova II [D]

28.04.21
FNL
icon
Volgar-Gazprom [D]

17.04.21
FNL
icon
Tekstilshchik [D]

07.04.21
FNL
icon
Neftekhimik [D]

28.03.21
FNL
icon
Irtysh [D]

20.03.21
FNL
icon
Chertanovo [D]

10.03.21
FNL
icon
Yenisey [D]




TÜMÜ