(İY : 0-1)
MS
yenile
27 Şubat 2021 Cumartesi 14:00
FNL
Krytyj futbolnyj Manesh MU SK Krasnaya zvezda
Yan Bobrovskiy
Irtysh
1
Neftekhimik
2

Irtysh - Neftekhimik arasındaki maçlar - Maç özeti, son dakika gelişmeleri

Irtysh
Genel
İç saha
Dış saha

02.05.21
FNL
icon
Chayka [D]

28.04.21
FNL
icon
SKA-Energiya

24.04.21
FNL
icon
Veles [D]

17.04.21
FNL
icon
Baltika

11.04.21
FNL
icon
Krasnodar II [D]

07.04.21
FNL
icon
Akron [D]

03.04.21
FNL
icon
Torpedo Moskova [D]

28.03.21
FNL
icon
Shinnik

24.03.21
FNL
icon
Fakel [D]

20.03.21
FNL
icon
Volgar-Gazprom

28.04.21
FNL
icon
SKA-Energiya

17.04.21
FNL
icon
Baltika

28.03.21
FNL
icon
Shinnik

20.03.21
FNL
icon
Volgar-Gazprom

10.03.21
FNL
icon
Tekstilshchik

27.02.21
FNL
icon
Neftekhimik

11.02.21
CLF
icon
Spartak Moskova II

03.02.21
CLF
icon
Metaloglobus

05.12.20
FNL
icon
Dinamo Bryansk

25.11.20
FNL
icon
Tom Tomsk

02.05.21
FNL
icon
Chayka [D]

24.04.21
FNL
icon
Veles [D]

11.04.21
FNL
icon
Krasnodar II [D]

07.04.21
FNL
icon
Akron [D]

03.04.21
FNL
icon
Torpedo Moskova [D]

24.03.21
FNL
icon
Fakel [D]

14.03.21
FNL
icon
Krylya Sovetov [D]

06.03.21
FNL
icon
Alaniya II [D]

30.01.21
CLF
icon
Chertanovo [D]

28.01.21
CLF
icon
Slavia Sofya [D]

Neftekhimik
Genel
İç saha
Dış saha

02.05.21
FNL
icon
Veles

28.04.21
FNL
icon
Baltika

24.04.21
FNL
icon
Krasnodar II [D]

17.04.21
FNL
icon
Akron

11.04.21
FNL
icon
Torpedo Moskova

07.04.21
FNL
icon
Shinnik

03.04.21
FNL
icon
Fakel [D]

28.03.21
FNL
icon
Volgar-Gazprom

24.03.21
FNL
icon
Krylya Sovetov [D]

20.03.21
FNL
icon
Tekstilshchik [D]

02.05.21
FNL
icon
Veles

28.04.21
FNL
icon
Baltika

17.04.21
FNL
icon
Akron

11.04.21
FNL
icon
Torpedo Moskova

07.04.21
FNL
icon
Shinnik

28.03.21
FNL
icon
Volgar-Gazprom

06.03.21
FNL
icon
Dinamo Bryansk

19.02.21
CLF
icon
Atyrau

18.02.21
CLF
icon
Kazanka

15.02.21
CLF
icon
Shukura

24.04.21
FNL
icon
Krasnodar II [D]

03.04.21
FNL
icon
Fakel [D]

24.03.21
FNL
icon
Krylya Sovetov [D]

20.03.21
FNL
icon
Tekstilshchik [D]

14.03.21
FNL
icon
Alaniya II [D]

10.03.21
FNL
icon
Spartak Moskova II [D]

27.02.21
FNL
icon
Irtysh [D]

31.01.21
CLF
icon
SKA-Energiya [D]

29.11.20
FNL
icon
Chertanovo [D]

21.11.20
FNL
icon
Yenisey [D]




TÜMÜ