Sporx Extra Arama Logo

Ze Luis direniyor, Fenerbahçe'yi bekliyor!
8
F.BAHÇE İÇİN ÇİN'İ REDDETTİ
Lazio'ya giden Vedat'ın yerine yeni golcü alacak olan F.Bahçe, listede ilk sırada yer alan Ze Luis'te önemli aşama kaydetti. Oyuncuyla anlaşan sarı-lacivertliler, şimdi Porto'yu ikna etmeye çalışıyor... Bu aşamada Cape Verde'li futbolcu, kendisini Çin'in Tianjin Teda takımına satmak isteyen Portolu yetkililere rest çekti ve Çin'e gitmeyi reddetti. (Sabah/Volkan Demir)
7
SATIN ALMA OPSİYONLU KİRALIK
F.Bahçe'ye transferi için kolaylık sağlanmasını isteyen Ze Luis için sarı-lacivertlilerin satın alma opsiyonlu 1 yıl kiralık teklifini ilettiği kaydedildi.
6
HEDEF BONSERVİS GELİRİ
Porto'nun ilk hedefi oyuncuyu satıp bonservis geliri elde etmek. F.Bahçe ise kiralamayla bonservisi iki yıla yaymayı hedefliyor.
5
PORTO BASKI ALTINDA
Porto şu anda başka alternatiflere bakıyor. Ancak Çin kapısı kapanınca transferde en ciddi takım F.Bahçe kaldı ve Ze Luis, kulübünü baskı altına almış durumda.
4
4 YILLIK SÖZLEŞME
Transferin önümüzdeki hafta içi sonuçlanacağı gelen bilgiler arasında. Fenerbahçe, Ze Luis ile 4 yıllık sözleşme konusunda anlaştı.
3
SAMATTA'DA ÖNEMLİ GELİŞME
F.Bahçe, Ze Luis dışında transferini istediği Samatta konusunda da gelişme kaydetti.
2
LİMİTE BAĞLI
Ze Luis'te Porto'nun son anda cayması ihtimaline karşılık Samatta ile temasta olan sarı lacivertliler, limit durumuna göre iki futbolcunun kadroya katılması ihtimalini de değerlendiriyor.
1
DIRAR VE RODRIGUES GİDEBİLİR
Bunun için maaşı yüksek bir oyuncunun ayrılması gerekiyor. Bu noktada Dirar ve Rodrigues dikkat çeken futbolcular. Teknik direktör Erol Bulut'un her iki isim için de onay verdiği gelen bilgiler arasında.