Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Wanda Nara, Icardi ilişkisinde son durum!
26
ICARDI CANLI YAYINDA ANLATTI

Yılan hikayesine dönen Mauro Icardi - wanda Nara ayrılığıyla ilgili Arjantinli yıldız Instagram canlı yayınında açıklamalarda bulundu.

25
ÇARPICI İFADELER

Anlık ortalama 100 bin kişinin izlediği canlı yayında Icardi birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu.

24
WANDA ARJANTİN'DE, ICARDI İSTANBUL'DA

Bilindiği gibi geçtiğimiz haftalarda Icardi ile Wanda Nara'nın ayrılığı gündeme bomba gibi düşmüştü. İstanbul'u terk ederek ülkesi Arjantin'e giden eşi Wanda'nın yanına giden Icardi, yaşananları Instagram canlı yayınında anlattı.

23
FLAŞ AÇIKLAMALAR
İşte Icardi'nin açıklamaları
22
"TÜM DÜNYAYA ALAY KONUSU OLUYOR"
"Ben deli değilim. Wanda'nın nasıl bir insan olduğunu her zaman bildim ve onu savundum. Artık geldiğimiz noktada Wanda'nın savunulacak bir tarafı kalmadı. Tavırlarıyla tüm dünyanın alay konusu oluyor. Ben bunlara katlanmaya hazır değilim"
21
"ÇOK FAZLA YALAN HABER VAR"
"O kadar çok yalan haberler oluyor ki bu kadarından bıktım. Arjantin'de gittiğimde eve alınmadığım yazıldı, bu bir yalan. Kulüpten izin alıp oraya gittim ve gideceğim de biliniyordu. Sonra Galatasaray'daki idmanlarıma katılmak için İstanbul'a döndüm"
20
"NASIL BİR BABA OLDUĞUMU HERKES BİLİYOR"
"Ayrılık kararını o verdi, bir tercih yaptı ve şu anda Arjantin'de. Böyle devam edip etmeyeceğimize ve çocuklar için bir şeyler yapıp yapmayacağımızı göreceğiz. Benim nasıl bir baba olduğumu herkes biliyor. Ben, benim olmayan 3 çocuğumu da kendim doğurmuşum gibi seviyorum. Bütüm çocuklarımız bir arada büyüdü. Herkes neyin ne olduğunu biliyor"
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
9