Sporx Extra Arama Logo

Vida: "Maaşımı siz ödeyin gideyim"
6
VIDA STRATEJİSİ

Beşiktaş'tan yıllık 3.4 milyon euro maaş alan ve bu maaşı bırakmak istemeyen Hırvat stoper Domagoj Vida siyah-beyazlı yönetimi bir kez daha şoke etti.

5
BEŞİKTAŞ'IN ELİ KOLU BAĞLI

Transfer görüşmeleri yapması için Vida'ya izin veren Beşiktaş Yönetimi'nin Hırvat futbolcunun tavrı sonrasında adeta eli kolu bağlandı.

4
BONSERVİS DAHİ İSTENMİYOR

Vida'dan herhangi bir bonservis bedeli talep etmeyecek duruma kadar şartlarını esneten Beşiktaş Yönetimi, Hırvat futbolcunun Arabistan'dan gelen teklifi reddetmesinin ardından adeta küpleri bindi.

3
PERFORMANS VASAT ALTI

Hem maaş yükü hem de vasatın altına düşen performansından dolayı Beşiktaş'ın bir an önce kadrosundan çıkartmak istediği Vida, siyah-beyazlı yönetim ile son yaptığı görüşmede ayrılık için şartını belirledi.

2
MAAŞIMIZI SİZ ÖDEYİN

Beşiktaş'tan ayrılmak için toplam 3.4 milyon euroya denk gelen maaşının yanı sıra içeride biriken alacaklarının da tamamını da isteyen Vida, "Maaşımı verin gideyim" dedi.

1
SÖZLEŞMEME SADIK KALACAĞIM

Aldığı tekliflerin hiçbirinin 3.4 milyon euro seviyesine ulaşmamasından dolayı gideceği olası takımlarda da maaşının kalan kısmının Beşiktaş tarafından tamamlanmasını talep eden Vida; "Ailemle beraber İstanbul'da mutluyum ve Beşiktaş ile olan sözleşmeme sadık kalacağım" dedi.