Sporx Extra Arama Logo

Victor Ruiz Beşiktaş'ı anlattı

Beşiktaş'ın İspanyol defans oyuncusu Victor Ruiz, İspanyol basınına Süper Lig'in geri dönüşüyle ilgili açıklamalarda bulundu.
8
VICTOR RUIZ'DEN AÇIKLAMALAR
Beşiktaş'ın İspanyol defans oyuncusu Victor Ruiz, İspanyol basınına Süper Lig'in geri dönüşüyle ilgili açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalar...
7
"YAZIK OLDU"

Lig durdurulmadan önceki son maçımız deplasmanda Galatasaray ileydi ve seyircisiz oynandı. Birçok takım arkadaşım bana yılın maçı olacağını söylemişti, atmosferin böyle olacağını belirmişti, bu nedenle yazık oldu.

6
"HEDEFİMİZ AVRUPA"

Sezona iyi başlamadık, son dönemde daha önce kaybettiğimiz puanları toplamaya başladık. Amacımız, sezon sonunda Avrupa kupalarına katılmak.

5
"TÜRKİYE'DE ÇOK RAHATIM"

Türkiye'de çok rahatım, bana yaklaşım çok iyi. Türkiye Ligi'de rekabet ciddi, önemli takımlar var ve sürekli aynı konsantrasyonla oynamak zorundasınız.

4
"BEŞİKTAŞ, KOLAYLIK SAĞLADI"

Beşiktaş işleri bizim için kolaylaştırdı. Futbol durdurulduktan sonraki gün bir spor salonu ile temasa geçtiler ve onlar da bize her türlü spor aletini getirdi, biz de günlük egzersizlere devam ettik.

3
"KOLAY DEĞİLDİ"

Villarreal'de harika insanların olduğu bir takımda, iyi işler çıkardığım 5 yılın ardından benim için İstanbul'a gitmek kolay bir adım değildi. Ancak kalbimde yeni bir tecrübe edinme hevesi ile Beşiktaş'ın bana sunduğu ekonomik şartları görme isteği vardı. Lige iyi başlamamış ve kupalar yolunda iyi iş çıkarmamış olmamıza rağmen şu anda mutluyum.

2
"İSTANBUL, FUTBOLLA NEFES ALAN BİR ŞEHİR"

İstanbul, futbolla nefes alan bir şehir. Takım arkadaşlarım bana şehirde dolaşmanın zor olduğunu, seni tanıyan herkesin tutkuyla yanına geldiğini söylüyordu. Birkaç kez dışarı çıktım ve benim tanıyan insanlar da durdurup bir şeyler söyledi ancak çok bilinen bir oyuncu olmayınca, işler çok da zor olmuyor. Daha kötüsünü bekliyordum açıkçası.

1
"BEŞİKTAŞ'TA MUTLUYUM"
Beşiktaş ile 2022'ye kadar sözleşmem var ve çok mutluyum. Şu ana kadar aklıma ayrılık ile ilgili bir şey gelmedi. Herkesle iyi anlaşıyorum, bu virüs sonrasında yönetimin ne düşüneceğine bakacağız.