Arama Logo

Ümit Davala: "Kaleci de baskıya dayanamadı"
6
DAVALA'DAN YORUMLAR
Galatasaray'ın eski antrenörü Ümit Davala, Lazio maçı sonrasında Exxen'de değerlendirmelerdebulundu.
5
"SON DÖNEMLERİN EN İYİSİ"
Yüzler gülüyor. Bu kadro, ideal 11 çok gençti. Mücadeleci bir maç oldu. Müthiş bir baskıyla oynadı Galatasaray. Lazio'nun hemen hemen hiç pozisyonu yok. Oyunu kontrol ettik, açmamız gerektiği zaman açtık. Topu kaptırdıktan kısa süre sonra topa sahip olduk. Hiç çıkarmadık Lazio'yu. Denecek bir şey yok. Son dönemlerin en iyi Galatasaray'ını seyrettik.
4
"KALECİ DE DAYANAMADI"
Bu kadar baskıya kaleci de dayanamadı. Daha çok atabilirdi Galatasaray. Şutlar var, kanattan girilen pozisyonlar var, ortadan girilen pozisyonlar var. Galatasaray takım halinde çok iyi bir futbol vardı.
3
"SEYİRCİYİ ÖZLEMİŞ"
Galatasaray kendi saha ve seyircisiyle oynamayı özlemiş. Bu coşku, bu oyun bunun belirtisi.
2
"BELHANDA'NIN GİTMESİNE MAL OLDU"
Bu maça kadar idman bile yapmadı bu sahada. 4 ay dinlendi bu saha. 2 hafta önce bu saha hazırdı, yine de oynatılmadı. Riske girilmedi. Tam pas yapabilecek bir saha. Geçen sezon kendi sahamızda bir sürü sorun yaşadık. Belhanda'nın gitmesine de mal oldu bu saha. Bu sahada en iyi yapılabilecek şey pastır. Birlikte oynadılar, iyi kaydılar.
1
"90 DAKİKA OYNADI BU OYUNU"
Galatasaray 90 dakika oynadı bu oyunu. 65'ten sonra takım biraz düşmüştü Trabzon maçında. Bu maçta hiçbir yorgunluk belirtisi yoktu. Genç oyuncular oynadı.