Sporx Extra Arama Logo

Terim, Seri istedi; G.Saray yine masada
7
BİR KEZ DAHA GÖRÜŞME

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray'da sarı-kırmızılı yönetim, teknik direktör Fatih Terim'in raporu doğrultusunda Seri'nin transferi için bir kez daha harekete geçti ve Fulham ile masaya oturdu.

6
MENAJERİ VE KARDEŞİ

Fulham teknik direktörü Scott Parker'ın kadro dışı bıraktığı Seri'yi bir sezon daha kiralık olarak kadrosuna katmak isteyen Galatasaray Yönetimi, Seri'nin kardeşi ve menajeri olan Dominique Seri ile görüştü ve transfer sürecinde kolaylık sağlanmasını talep etti.

5
1.5 MİLYON EURO MAAŞ

Geçen sezon Seri'ye 1.5 milyon euro maaş ödeyen Galatasaray, bu sezon da aynı şartlar altında kiralık sözleşmesi yapmak istiyor ancak Fulham, Fildişi oyuncu için kiralama opsiyonunu devre dışı bırakarak bonservis bedeli talep ediyor.

4
FULHAM BONSERVİS İSTİYOR

Oyuncu satışı yapmadan bonservisli transfer yapması mümkün olmayan Galatasaray, Seri için bonservis bedeli ödemek istemediğinden dolayı transfer süreci şu anda tıkanmış durumda.

3
FATİH TERİM ÇOK İSTİYOR

Fatih Terim'in ısrarlı bir şekilde transfer edilmesini istediği ve Fenerbahçe maçından sonra da "Seri gibi regista bir oyuncumuz yok" dediği Seri için sarı-kırmızılı yönetim, transferin son günü olan 5 Ekim'e kadar tüm kozlarını oynayacak.

2
FULHAM'DA ORTA SAHA KALABALIK

Son olarak Southampton'dan Mario Lemina'yı kiralayan Fulham'ın orta sahasında Andre Zambo Anguissa, Harrison Reed, Kevin McDonald, Tom Cairney ve Stefan Johansen gibi birçok rakibi bulunan Seri'nin de Galatasaray formasını giymeyi çok istiyor.

1
SERI KADRODA YOK
Galatasaray'ın transfer gündemindeki Jean Michael Seri, Fulham'ın Aston Villa maçı kadrosunda yer almadı.