Sporx Extra Arama Logo

Seri'den Fulham'a Galatasaray resti!
7
SERI İÇİN TRANSFER HAFTASI
Galatasaray'ın transfer gündeminde ilk sırada yine Michael Seri var. Teknik patron Fatih Terim'in Fenerbahçe derbisinden sonra isim vererek işaret ettiği 29 yaşındaki futbolcu için Fulham'la görüşmeler yeniden başladı.
6
BAŞKA YERE GİTMİYOR
Fildişi Sahilli futbolcuyu Fulham’dan tekrar kiralamak isteyen sarı-kırmızılılar, oyuncunun başka takıma gitmeyi kabul etmemesiyle rahatladı. Seri’nin Lyon başta olmak üzere kendisine yapılan teklifleri Cim-Bom yüzünden reddettiği belirtildi.
5
BU HAFTA BİTEBİLİR
Fulham’da bu hafta da kadroya giremeyen tecrübeli futbolcunun çıkışına izin verilmesi bekleniyor. 925 bin euro limiti bulunan sarı-kırmızılıların da Seri transferinde bu hafta mutlu sona ulaşabilir
4
YENİ OYUN KURUCU
Eğer Terim'in istediği olur ve transfer gerçekleşirse, Seri takımda yine 6 numarada oyun kurucu olarak kullanılacak. Böylece Taylan merkezde daha fazla hücuma yönelik görev yapabilecek. Belhanda'nın gitmesi ve bir orta saha daha alınması durumunda, Emre Kılınç'ın sağa geçmesi ve yeni transferin forvet arkasında oynatılması da seçenekler arasında. Ayrıca Nijeryalı Etebo da performansıyla ilk 11'i zorlamaya başladı.
3
YOĞUN TRAFİK
UEFA Avrupa Ligi ve Türkiye Kupası ile birlikte bu sezon 50'den fazla maç oynama ihtimali bulunan Sarı- Kırmızılılar'da, Fatih hoca kadroyu mümkün olduğu kadar geniş ve kaliteli tutmaya çalışıyor. Bu nedenle transfer çalışmaları tıpkı yaz döneminin ilk günlerinde olduğu gibi bir hayli yoğun geçiyor.
2
FULHAM'DA ORTA SAHA KALABALIK

Son olarak Southampton'dan Mario Lemina'yı kiralayan Fulham'ın orta sahasında Andre Zambo Anguissa, Harrison Reed, Kevin McDonald, Tom Cairney ve Stefan Johansen gibi birçok rakibi bulunan Seri de Galatasaray formasını giymeyi çok istiyor.

1
FATİH TERİM ÇOK İSTİYOR

Fatih Terim'in ısrarlı bir şekilde transfer edilmesini istediği ve Fenerbahçe maçından sonra da "Seri gibi regista bir oyuncumuz yok" dediği Seri için sarı-kırmızılı yönetim, transferin son günü olan 5 Ekim'e kadar tüm kozlarını oynayacak.