Sporx Extra Arama Logo

Roma'dan Galatasaray'a 13 milyon euro'luk teklif
8
MARCAO İÇİN PAZARLIK
Hafta başında Marcao’nun transferini bitirmek adına özel uçak kiralayarak İstanbul’a gelen Roma, G.Saray ile kıran kırana bir pazarlığa oturdu. (Hürriyet)
7
İLK RESMİ ADIM
Kadrosuna sol ayaklı bir stoper katmak isteyen Roma uzun süredir takip ettiği ve beğendiği Marcao için ilk resmi adımı hafta başında attı.
6
G.SARAY İLE YÜZ YÜZE
İtalyan ekibinin yetkilileri, telefonla ya da menajer üzerinden değil G.Saraylı temsilciler ile yüz yüze görüşüp bu transferini bitirmek için İstanbul’a geldi.
5
12 MİLYON EURO'YA RET
Özel uçak kiralayan Roma heyetinin bu görüşmede sunduğu ilk teklif 10 milyon Euro net, bonuslarla birlikte toplam 12 milyon Euro’luk bir paket oldu. Ancak Galatasaray bu teklife rakamı düşük bularak olumsuz yanıt verdi.
4
13 MİLYONA KADAR ÇIKTI
İstanbul’da gerçekleşen bu görüşmede taraflar el sıkışamasa da Roma dün resmi teklifi 13 milyon Euro’ya çıkardı.
3
FARK 2 MİLYON EURO
Sarı kırmızılılar ise başarı odaklı, uzun vadeye yayılan bu maddeleri çıkarıp Marcao için direkt 15 milyon Euro talep etti. Şimdi taraflar arasında sadece 2 milyon Euro’luk bir fark kaldı.
2
HAFTAYA NETLİK KAZANMASI BEKLENİYOR
Başakşehir maçına konsantre olan G.Saray ile Roma arasında önümüzdeki hafta yapılacak görüşmede bu transferin netlik kazanması bekleniyor.
1
2 ORTA SAHA, 1 STOPER ALINACAK
Roma “15 milyon euroluk talebe” evet derse G.Saray FFP kriterlerinde artı 16 milyon euroya yükselecek ve Terim’in istediği 2 orta saha takviyesi ile birlikte bubütçeyi bir de stoper takviyesine harcayacak.