Sporx Extra Arama Logo

Rıdvan Dilmen'den Rusya-Türkiye maçı yorumları
6
DİLMEN'DEN MİLLİ TAKIM YORUMLARI

Rıdvan Dilmen, A Milli Takımımızın Moskova'da Rusya ile 1-1 berabere kaldığı mücadeleyi değerlendirdi. İşte Rıdvan Dilmen'in yorumları...

5
"2. YARIDAKİ OYUNLA YARI FİNALE"

Zorlu Rusya deplasmanında oynadığımız oyun gelecek açısından bize önemli mesajlar verdi. İlk yarı oynadığımız oyunla 2021 Avrupa Şampiyonası'nda gruplardan bile çıkamayız ancak 2. yarıdaki oyunla yarı finale kadar çıktığımızda sürpriz olmaz.

4
"UMUT VAAD EDİCİYDİ"

Hem koşu mesafesi hem de "size" yani fiziksel anlamda bir bütün olarak Avrupa'nın en iyi takımlarından birine karşı oyunun ikinci yarısında ortaya çıkan hünerli oyuncularımızla birlikte gösterdiğimiz performans umut vaad ediciydi.

3
"İLK 11'DEKİ 7 OYUNCU YURT DIŞI"

Maçta forma giyen Mert, Mahmut, Ozan ve Efecan dışındaki tüm oyuncularımız yurt dışında oynuyor. 4lu defansımızda; iki bek Fransa'da, iki stoperimizden biri İtalya'da diğeri de Almanya'da. Bu durum da takım kalitemiz açısından dikkat çekici bir unsur.

2
"ÖZELLİKLE İKİNCİ YARIDAKİ OYUN"

Milli takımımız özellikle 2. yarıdaki performansını, oyuncularımızın birlikte oynamaya daha çok alışmasıyla birlikte daha uzun vadeye yayarsa gerek Avrupa Şampiyonası gerekse de Dünya Kupası elemelerine oldukça güçlü olarak girecektir.

1
"EN GENÇ TAKIMLARDAN BİRİYİZ"

Milli takımımız yaş ortalamasi olarak Avrupa'nin en genç takımlarından biri. Ancak ligimiz ise Avrupa'nın en yaşlı liglerinden. Bu durum üzerinde herkes şapkasını önüne koyup düşünmek zorunda. Sonuç olarak milli takımımızın önü açık, geleceğimiz ise parlak.