Sporx Extra Arama Logo

Önder Özen'in Beşiktaş-Göztepe maçı yorumları
10
ÖNDER ÖZEN'İN YORUMLARI

Süper Lig'de Beşiktaş'ın Göztepe'yi 2-1 yendiği maçı Önder Özen değerlendirdi. İşte Önder Özen'in yorumları...

9
21 KULÜP İÇİNE TEK
21 kulüp arasında kadroyu en etkili kullanan Sergen Yalçın ve Beşiktaş oldu.
8
BEŞİKTAŞ DOĞRU YAPTI

Fatih Karagümrük maçındaki büyük oyun farkının sebebi, kaliteli işlerin yanı sıra topu geri kazanabilmek için verilen mücadeleydi. Agresif başlangıç, en doğrusuydu. Beşiktaş'ın diğer takımlara göre en büyük farkı bu.

7
BEŞİKTAŞ'A KATKI SAĞLIYOR

Rachid Ghezzal, Adem Ljajic'e müthiş bir pas attı. Ghezzal'ın yaptıkları Beşiktaş'a büyük katkı sağlıyor.

6
LJAJIC YENİ TRANSFER OLBİLİR

Adem Ljajic'in Karagümrük'e attığı gol sayılmadı ama bu kez attığı gol geri dönüşü için çok önemli. Ljajic, Halil'den uzaklaşarak iyi bir gol attı. Ljajic şimdi yeni bir transfer gibi olabilir.

5
6 OYUNCU, LİGİN EN İYİSİ

Beşiktaş üstüne koyarak buraya geldi. Her hafta oyunu geliştirdi. Beşiktaş'ın 6 orta saha oyuncusu ligin en kaliteli orta sahasını oluşturur. Bunu daha ligin başında söyledik. Adem Ljajic yokken de bunu söyledik. Ljajic elbet bir gün dönecekti. Üç orta saha ile başlayan Beşiktaş, Oğuzhan, Mensah ve Ljajic'i de içine aldı ve 6 kişi oldu. Beşiktaş orta sahasının hepsinin stili farklı.

 

4
100 MİLYON EUROYA ALAMAZSIN

Önder Özen: "Atiba Hutchinson'un Beşiktaş'ta 37 yaşında yaptıklarına bakın! Beşiktaş'ın yediği golde, nereden nereye geldiğine, nasıl geri koştuğuna bakın."

Güntekin Onay: "100 milyon €'luk transfer yapabilirsiniz ama bu karakteri satın alamazsınız."

3
UYUMLARI MÜKEMMEL

Rachid Ghezzal ile Aboubakar arasında iyi bir uyum var. Gol konusundaki birinci ayağınızı ne kadar pozisyona sokarsanız o kadar kaliteli takımsınızdır.

2
"BEŞİKTAŞ BAŞARDI"

METİN TEKİN: "Geriye düşüp maç çevirmek, Sergen Hoca'nın da belirttiği üzere 'bu atmosferde' tempo ve coşku yakalamak çok daha zor. Oyuncuların çok yüksek konsantrasyon göstermesi gerekir. Beşiktaş bugün bunu başardı."

1
"LJAJIC YENİ TRANSFER GİBİ..."
METİN TEKİN: Adem Ljajic'n bu gole ihtiyacı vardı. Takım da onunla güzel şekilde sevindi. Daha 20 maç var ve Beşiktaş, Ljajic'i kullanabilirse yeni bir transfer gibi olur.