Sporx Extra Arama Logo

Nazım Sangare'den Galatasaray maçı açıklaması
9
NAZIM SANGARE'DEN İDDİALI SÖZLER
Fenerbahçe'nin Antalyaspor'dan transferi olan Nazım Sangare, basın toplantısında soruları yanıtladı. İşte Nazım Sangare'nin açıklamaları...
8
"HEPSİNE TEŞEKKÜR EDERİM"
Benim Türkçem hala mükemmel değil. 3 seneden beri buradayım ama çok zor soru sormayın lütfen. Burada olmaktan dolayı çok mutlu ve gururluyum. Emre Ağabey'e, Ali Koç Başkanıma çok teşekkür etmek istiyorum. Hocama da çok teşekkür ediyorum. Her şey çok iyi geçti, çok şükür.
7
"EROL HOCA, BENİM GİBİLERİ SEVER"
Erol Hoca, benim gibi hücuma çıkan bek oyuncularını çok sever. Tarzı bana uyar. Bence çok iyi bir şey olacak. Dani Alves'e çok baktım, şimdi de Marcelo'ya çok bakıyorum. Onları örnek alıyorum. O tarz bekleri çok seviyorum.
6
"İLK 11'DE OYNAMAK İSTİYORUM"
Gökhan Gönül çok tecrübeli bir oyuncu. Takıma ağabeylik yapıyor. Fenerbahçe'ye kendimi göstermek için geldim. Ondan çok fazla şey öğreneceğim. A Milli Takım ve Fenerbahçe'de ilk 11'de oynamak istiyorum. Belki ilk başta olmaz ama ben idmanda %100'ümü vereceğim.
5
"SİNAN'LA KONUŞTUM VE GELDİM"

Sinan'la konuştum, ona sordum "Nasıl hissediyorsun, takımın havası nasıl?" diye. O, çok mutluydu. "Kesinlikle gelmen gerekiyor, çok güzel bir ortamımız var" dedi bana. O yüzden benim için karar vermek çok kolaydı.

4
"FENERBAHÇE ÇOK FARKLI"
F.Bahçe'deki antrenmanlar Antalyaspor'a göre çok farklı. Jose Sosa'ya bakıyorum, Luiz Gustavo'ya bakıyorum... Onlar çok tecrübeli, onlardan çok şey öğreneceğim.
3
"ŞAMPİYON OLUNCA ÇALACAĞIM"

Dün tekne turu yaptık takımla beraber. Orada da hemen, "Nazım bir saz çal" dediler. Ancak önce güzel günler yaşatalım, güzel günler görelim, performansımı yansıtayım, kendimi göstereyim o zaman bağlama çalarım. Bağlamayı çok seviyorum tabii ki. Küçükken kursa gitmiştim, hala çalıyorum.
Şampiyon olunca bağlama çalacağım.

2
"GALATASARAY'I YENECEĞİZ"
Galatasaray maçına herkes hazır, ben de hazırım. Heyecanlıyız, sabırsızız, bir an önce başlasın istiyoruz. Galatasaray maçından galibiyetle döneceğiz
1
"EFSANE OLMAK İSTİYORUM"
Benim annem Türk, Eskişehir'li. Babam Afrikalı, Gine'li. Annemin babasının ismi Nazım'dı Allah rahmet eylesin. Dedem öldükten 2 sene sonra ben geldim dünyaya. Gururla bu ismi taşıyorum. Benim ismim Nazım Sangare, inşallah bir gün efsanelerden biri olacağım bu takımda.