Arama Logo

Murat Sancak'tan flaş itiraflar!
12
MURAT SANCAK'TAN AÇIKLAMALAR
Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, A Spor'da canlı yayında açıklamalarda bulundu. İşte Sancak'ın sözleri...
11
75 GÜNLÜK CEZA AÇIKLAMASI
"Son yediğim 75 günlük cezayı şu yüzden yedim; Hakemin kapısını çaldım. Arda Kardeşler kapıyı açtı. Elimiz uzattım, 'Hocam sana hakkımı helal etmiyorum. Umarım bundan sonra belalar bulursun' dedim. Küfür, hakaret yok. Bu bir temenni."
10
FENERBAHÇE MAÇI
"Zor maç. Kendi evimizde oynuyoruz, muhteşem taraftarımızın desteğiyle inşallah yeneriz. Amacımız o. Yenmek için çıkacağız. Gittiğimiz her yerde yenmek için çıkıyoruz. Tedbir alalım falan... Öyle bir anlayışımız yok."
9
VINCENZO MONTELLA AÇIKLAMASI

"Montella ile bir sıkıntımız yok. Devam ediyoruz. Sezon sonunda ne durumda olacağız göreceğiz. Şu anda gayet memnunuz. Abi-kardeş gibiyiz. Muhteşem bir insan. Herkesin yaşandığı sıkıntıları yaşıyoruz. Onun onayı olmadan kimseyi almıyoruz"

8
"YUNUS'LARI BİZ ÇIKARTACAĞIZ"

"Yunus Akgün'e 7M€ teklif gelmiş. Adana Demirspor 7M€ verip bir oyuncu alamaz. Niye alamaz, şampiyon olsan bile gelecek para 12M€. Bizim bütçemiz şu an 23M€. Arada 11M€ var. Şampiyon olmazsan gelecek para 6M€, stad geliri, reklamlar falan 10M€. Aradaki 13M€ nereden gelecek? Bu kadar basit mi, Yunus'ları biz çıkartacağız."

7
HULK İÇİN AÇIKLAMA

"Hulk'un kendisi ve eşi gelmek istiyordu. Ama kulübü bırakmak istemiyordu. Çok ciddi para verdim. Belki yayın gelirinin tamamını ona verdim. Çok istedim, kendisi de çok gelmek istedi."

6
"ARTIK GELME ŞANSI YOK"

"Hulk'a bonuslarla birlikte 6M€ teklif yaptık. 36 yaşında, 2.5 senelik sözleşme önerdik. Bitti artık, gelme şansı yok. Kulübü bırakmıyor."

5
"SUAREZ'LE DE GÖRÜŞTÜK"

"Suarez'le de görüştük, eşi buraya gelmek istemedi. Eş, abi, baba problemi yaşıyoruz. Bakayoko'nun da abisi problem. Zorlaştırıyor. Bir santrfor daha alacağız. Ama Fenerbahçe maçına yetişmez."

4
"TAYYİP TALHA SANUÇ"

"Biz Beşiktaş'la anlaşmıştık, sadece ödeme planında anlaşamamıştık. Sonra Serdar Dursun gündeme geldi, takas olur mu diye. Onu düşündük. Olmayınca Beşiktaş'a verdim, işin özü bu. Fenerbahçe'den 2.5M€ isteseydim alırdım. Ama ben orada şark kurnazlığı yapmadım. Ödemelerde anlaşamamıştık. Sonra ödemelerde anlaşınca, Serdar Dursun olmayınca Beşiktaş'a verdim."

3
"TEKLİFLER GELİYOR"
"Semih, Akintonla, Svensson'a gelen transfer teklifleri var."
2
"YAPABİLECEĞİMİZ BİR ŞEY YOK"

"Hulk'un şöyle bir problemi var; Hanımıyla boşanıyor, baldızıyla evleniyor. Eşi de kendisi de orada kalmak istemiyor aslında. Türkiye'yi de araştırmışlar, gelmek istiyorlar. Ama kulübü izin vermezse yapabileceğimiz bir şey yok."

1
"6 NUMARA VE SANTRFOR"
"Bir 6 numara ve santrfor almaya uğraşıyoruz. Önceliğimiz 6 numara. İyi bir 6 numara bulursak alacağız. Santrforla da görüşüyoruz. Alabilirsek, alacağız. Yabancı santrfor"