Sporx Extra Arama Logo

Mesut Özil: "Kimseyi kırmak istemiyorum"
7
MESUT ÖZİL KONUŞTU
Fenerbahçe'nin yeni transferi Mesut Özil için, Sarı-Lacivertlilerin Youtube kanalında özel bir video yayınlandı. Fenerbahçe kulübü, Mesut'un tesislerde takım arkadaşları ve çalışanlarla tanıştığı özel anların yanı sıra, Mesut'un özel açıklamalarını da paylaştı.

6
M İŞARETİ E'YE DÖNÜŞECEK
Ağabeyimin kızı oldu, aile büyümeye başladı. Mutluluktan, sevinçten her golden sonra onun için M yapıyordum. Şimdi kendi kızım oldu, Fenerbahçe için gol atarsam M, E'ye dönüşecek.
5
F.BAHÇE MAÇINI ÇOK İSTİYORDUM
Başka takımlarda oynarken Fenerbahçe maçına gelmeyi çok istiyordum ama nasip olmadı. O atmosferi yaşamak istiyordum. Şimdi nasip olacak. Taraftar geldiğinde onların desteğini bekliyoruz. Büyük Fenerbahçe taraftarı çok yakında kavuşuyoruz.
4
KİMSEYİ KIRMAMAYA ÇALIŞIYORUM
Annem her zaman 'Ne olursan ol, nereden geldiğini unutma' demişti. Ben de elimden geldiğince kendim olmaya çalışıyorum. Bazen insan yorgun ve sinirli olabilir, yanlış tepki verebilir. Kimseyi kırmamaya çalışıyorum.
3
TUTTUĞUM TAKIMDA İLK DEFA...
Tuttuğum takımda ilk defa antrenman yaptım, heyecan vardı ama güzel heyecan, pozitif. Herkesi gördüm, tanıştım, mutlu oldum.
2
BİLARDO SOHBETİ

Mesut Özil: "En iyi bilardo kim oynuyor?

Emre Belözoğlu: "Ne yazık ki ben"

Mert Hakan Yandaş: "Takımda ben"

1
YARDIM ETMEYİ SEVİYORUM
Elimden geldiğince herkese yardım etmeyi seviyorum. 15 yaşındaki Mesut'a da aynı yoldan devam et derdim.