Sporx Extra Arama Logo

Mesut Özil, "Galatasaray maçında oynamak istiyorum"
10
MESUT ÖZİL'İN LİSANSI ÇIKTI
Fenerbahçe'de Mesut Özil'in TFF'deki lisansı çıkarıldı. Fenerbahçe'yle 3.5 yıllığına imzalayan oyuncu, 30 Ocak günü Çaykur Rizespor maçından itibaren oynayabilecek. İdman eksiği olan Mesut Özil'in ilk kez Fenerbahçe formasını hangi maçta giyeceği henüz belli olmadı.
9
MESUT'UN ALACAĞI RAKAM

"Şirket tarafından Futbolcu'ya 2020-2021 futbol sezonu için herhangi bir ücret ödemesi yapılmayacak olup; 2021-2022, 2022-2023 ve 2023-2024 sezonlarında 3.000.000 Avro garanti ücret ve toplamda 550.000 Avro imza parası ödenecektir."

8
İMZAYI ÇARŞAMBA GÜNÜ ATIYOR

Mesut Özil transferinde mutlu sona ulaşan Fenerbahçe, yıldız futbolcu ile çarşamba günü 15:00'te 3.5 yıllık sözleşmenin altına imza atacak. Yapılan açıklamada, "Yeni transferimiz Mesut Özil’in imza töreni 27 Ocak Çarşamba günü saat 15:00'te, Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde yapılacaktır." ifadelerine yer verildi.

7
TEK TEK TEŞEKKÜR MESAJI

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç da, Mesut Özil'in transfer sürecine katkı sağlayan sponsorları/isimleri bizzat imza törenininde açıklayacak ve bu açıklamanın ardından da kulübün resmi sitesinden de katkı sağlayan sponsorlara teşekkür mesajı yayınlanacak.

6
İLK 11 OLMASA DA KADRODA

Fenerbahçe teknik ekibi, ilk antrenmana çıkacağı tarih ile Galatasaray maçı arasında 16 gün olan Mesut Özil'i en azından maç kadrosunda olacak şekilde hazırlayacak. 

5
TÜM RAPORLAR İNCELENDİ
Mesut konusunda tüm ayrıntılara dikkat eden Fenerbahçe, eski kulübü Arsenal'den yıldız oyuncunun hem sağlık hem de performans raporlarını aldı. Kanarya'nın hem doktorları hem de teknik heyeti, bunları detaylı şekilde inceledi. Tecrübeli oyuncuya da bu doğrultuda bir antrenman programı hazırlandığı ve kendiyle de şimdiden paylaşıldığı bilgisine ulaşıldı.
4
MESUT İÇİN HAZIRLIK MAÇI
32 yaşındaki oyuncunun Arsenal'den eski teknik direktörü Mikel Arteta, Mesut'un tam olarak hazır hale gelmesinin 3-4 hafta süreceğini Fenerbahçe cephesine bizzat iletti. Kanarya da oyuncunun daha çabuk bir şekilde istenen maç kondisyonuna ulaşması adına takvimdeki ilk boşlukta, iki hazırlık maçı oynamayı planladığı belirtildi.
3
MESUT ÖZİL: BEN FİTİM

Galatasaray maçında sahada olmak isteyen Mesut Özil de sportif direktör Emre Belözoğlu ile yaptığı görüşmede Arsenal'dan kadro dışı kaldığı dönemde de antrenmanlara devam ettiğini ve fit durumda olduğunu aktardı.

2
ÖZİL'DEN G.SARAY MESAJI

Galasaray maçında sahada olmak istediğini ifade eden Mesut Özil, Emre Belözoğlu ile yaptığı görüşmede, "Kendimi çok iyi hissediyorum ve 10 günlük süre içerisinde çok daha iyi duruma geleceğime inanıyorum, Galatasaray maçında sahada olarak takıma katkı sağlamayı çok istiyorum" dedi.

1
MESUT ÖZİL'İN KARİYERİ