Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Menajerinden Okay ve Tayfur Bingöl açıklaması!
5
OKAY, TAYFUR VE İRFAN CAN AÇIKLAMASI

Türkiye'de önemli futbolcuların temsilciliğini üstlenen Batur Altıparmak, Sporx'e özel açıklamalar yaptı. Emrah Karalinç'in sorularını yanıtlayan Altıparmak, Okay Yokuşlu ve Tayfur Bingöl'ün geleceği hakkında konuştu. Ayrıca Altıparmak, İrfan Can Kahveci'nin Fenerbahçe'de kaptan olma durumu için değerlendirmeler yaptı.

4
"OKAY'IN TÜRKİYE'YE TRANSFERİ HALEN BİR OPSİYON"

Transferde Beşiktaş ve Galatasaray ile anılan Okay Yokuşlu için Altıparmak, "Bizim Okay Yokuşlu için önceliğimiz Avrupa'da bir takımda forma giymesi. Elbette ki Türkiye de transfer açısından halen bir opsiyon" dedi.

3
BEŞİKTAŞ İLE ANLAŞMA YAPTILAR MI?

Altıparmak Beşiktaş iddiaları için, "Beşiktaş ile anlaştık gibi bir durum söz konusu değil. Şu anda netleşen bir şey yok. Okay da değerlendirme aşamasında" ifadelerini kullandı.

2
"TAYFUR BEŞİKTAŞ'TA OYNAMAK İSTİYOR"

Alanyaspor forması giyen Tayfur Bingöl'ün Beşiktaş'a transfer ihtimali hakkında ise ünlü menajer, "Tayfur Bingöl, Beşiktaş'ta oynamak istiyor. Önce kulüplerin anlaşması gerekiyor. Futbolcu, 'Hayalim Beşiktaş'ta oynamak' diyor mu? Evet, diyor. Ben kulüplerin arasına girmem. Tayfur'ın transfer için bir arzusu var" diye konuştu.

1
"İRFAN CAN YENİ SEZONA UMUTLA BAKIYOR"

Öte yandan Fenerbahçe'de forma giyen İrfan Can Kahveci'nin kaptanlık hedefi için Altıparmak, "İrfan Can Kahveci, Fenerbahçe'de mutlu. Kendisiyle henüz kaptanlık meselesini konuşmadım. Yeni sezona umutla baktığını söyleyebilirim" diyerek sözlerini tamamladı.