Sporx Extra Arama Logo

Kevin Prince Boateng: ''Ben bir aptaldım''
9
BOATENG'İN KARİYER İTİRAFLARI
Fiorentina'nın Ganalı yıldızı Kevin-Prince Boateng, kariyeri hakkında itiraflarda bulundu. 11 kez takım değiştiren 32 yaşındaki Boateng'in itirafları şöyle;
8
''EN GEÇ BEN GELİR, EN ERKEN BEN GİDERDİM''
Arkama dönüp bakıyorum da futbolcu olduğum için pişman değilim. Ben bir aptaldım. Yeteneğim vardı ama minimum seviyede antrenamn yaptım. Antrenmanlara en geç ben gelir, en erken ben ayrılırdım. Arkadaşlarımla takılmayı daha çok severdim.
7
''3 HAFTA MUTLU OLMAK İÇİN 3 ARABA ALDIM''
Çok param vardı, kral gibi yaşadım! Tottenham'da oynarken bir gün içerisinde üç araba satın aldım; Lamborghini, Hummer ve Cadillac. O dönemde mutsuzdum, araba seni bir hafta mutlu ediyor; üç hafta mutlu olmak için üç tane aldım. Genç insanlara şunu söyleyebilirim: Mutluluğu satın alamazsınız.
6
''İLK BENTLEY'İ YANLIŞLIKLA ALDIM''
İlk Bentley'imi yanlışlıkla aldım. Bu araba ne kadar diye sordum, yaşlı bir satıcı ''Oğlum, böyle bir arabanın fiyatını karşılayabileceğine emin misin?'' diye sordu. Çok darıldım, gücendim. Orada dikilirken arkamda tanıdık bir ses duydum. Bir döndüm ki Mike Tyson'ı gördüm. O da Bentley alıyormuş. Hatta iki tane aldı. Onu görünce ben de aldım. 
5
''BİNMEDİĞİM ARABALARA 600 BİN DOLAR VERDİM''
Arabalara ne kadar para verdiğimi hatırlamıyorum bile. Her biri en az 200 bin dolardı. Hiç binmediğim arabalara 600 bin dolar harcamışımdır.
4
''SİZ ŞİMDİ NE GÜZEL HAYAT DERSİNİZ...''
Paramı gece kulüplerine, kıyafetlere, arabalara harcadım. Futbol oynayamadım ama Lamborghini alabildim. Vay canına ne kadar güzel bir hayat diyeceksiniz değil mi? O arabayı sürmedim bile...
3
''20 YAŞINDA YAŞLI HİSSETTİM''
20 yaşımda bile kendimi yaşlı görmeye başlamıştım. O zamana kadar bir şeylerin yanlış gittiğini düşünmemişim bile. Kızlarla vakit geçir, arkadaşlarınla takıl... Yalan arkadaşlar...
2
''ALKOLÜ BIRAKTIM, NORMAL OLMAYA KARAR VERDİM''
Alkolü bıraktım, partilere katılmayı bıraktım. Yemek yapmaya başladım çünkü normal bir insana benzemeye çalışıyordum. Bunu radikal bir şekilde yapmaya başlamamın iyi olacağını düşündüm. Zor oldu ama sonunda başardım.
1
YETENEĞİNE GÜVENİLEN ADAM
Kevin Prince Boateng, sorunlarına rağmen yetenekleriyle her zaman aranan bir oyuncu oldu. Kariyerinde çok gezdi ancak hiç boşta kalmadı... Şu anda ise İtalya'da Fiorentina takımında oynuyor.