Sporx Extra Arama Logo

Hajduk'un hocası Vukas: "G.Saray güçlü takımla gelemez"

Galatasaray'ın UEFA Avrupa Ligi 3. Eleme Turu'ndaki rakibi Hajduk Split'in, Tudor döneminde sarı-kırmızılı takımda yardımcı antrenörlük de yapmış olan teknik direktörü Hari Vukas, eşleşme ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 
5
HARI VUKAS'TAN AÇIKLAMALAR

Galatasaray'ın UEFA Avrupa Ligi 3. Eleme Turu'ndaki rakibi Hajduk Split'in, Tudor döneminde sarı-kırmızılı takımda yardımcı antrenörlük de yapmış olan teknik direktörü Hari Vukas, eşleşme ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. İşte Vukas'ın sözleri...

4
"BAŞAKŞEHİR VE FENERBAHÇE OLACAK"

"Soğuk kanlıyız ve heyecanlıyız. Dişe diş bir maça çıkacağız, ne olursa olacak. Galatasaray'ın Hajduk maçı öncesi ve sonrasında iki derbisi olacak, 7 günde Başakşehir ve Fenerbahçe ile oynayacaklar, arada da bizimle karşılaşacaklar."

3
"EN GÜÇLÜ TAKIMLA OLMAZLAR"

"Onlar için 3 maç büyük bir meydan okuma olacak. Akıllarında bu maçlar kesinlikle olacaktır. Büyük ihtimalle de bizim maçta en güçlü takımlarıyla sahada olmayacaklar. Biz elimizden geleni yapacağız."

2
"RANGERS'IN FAVORİ OLDUĞU KESİN"

"Galatasaray'dan sonraki rakibi, turu geçince düşüneceğiz. Rangers'ın favori olduğu kesin ve o da büyük bir takım, bizim yolumuzda duruyor."

1
"GALATASARAY EN GÜÇLÜSÜYDÜ"

"Galatasaray geçen tura baktığımızda kesinlikle potansiyel olarak en güçlü rakip. Bir maçta her şey mümkündür, tur atlama şansımız var."