Sporx Extra Arama Logo

"Galatasaray'ın forveti artık Babel'dir"
10
YORUMCULAR DEĞERLENDİRDİ

Tümer Metin ve Ayhan Akman, TRT Spor ekranlarında Galatasaray'ın deplasmanda Malatyaspor'u 1-0 mağlup ettiği mücadeleyi değerlendirdi. İşte o sözler...

9
ZEMİN MAÇA DİREKT ETKİ ETTİ

TÜMER METİN: Zemin maça direkt etki etti. Oynamak isteyen takım büyük takımken, deplasman oynuyorken mutlaka etkiler. Malatyaspor'un da işine yaradı zemin, defans anlayışına yaradı. Bozmak kolay olur bu zeminde.

8
0-0 BİTECEKKEN HOCA HAMLE YAPTI
Maç 0-0 bitecek görüntüsündeyken hoca hamle yaptı. Atanın kazanacağı kesindi, başka gol çıkmazdı bu oyunda. Hoca Luyindama'yı defansa koyup, Donk'u ileri yolladı. Galatasaray haftalardır, hatta 2 senedir santrforsuz oynuyor. Falcao'nun kendisi var ama icraati yok. Diagne'nin tabelasına bakarsın, yazar ama hocayı tatmin etmez. Çok da memnun olmadığına eminim.
7
YARIN DA BABEL OLACAK

Bugün Babel tercihi doğru tercih, yarın da Babel olacak, eminim. Diagne döndüğünde de hoca Babel ile başlayacaktır.

6
DIAGNE OLSA KAYBEDERDİ

Golde Diagne olsaydı, o topu kaybedecekti, Donk saklıyor ve doğru bir tercih yapıyor. Babel kenara oynar, tekrar içeri gider, o başka... Donk pası veriyor ve yine gidiyor. Bunları yapmak lazım.

5
G.SARAY'DA YAPAN YOK

Senin santrforun buralardan iş çıkaracak. Aboubakar yapıyor bunu, arkadan gelene bırakıyor. Galatasaray'da bunu yapan Donk. Benim santrforum bunu yapmazsa, ben neyi hayal edeceğim?

4
BABEL'İN PERFORMANSI ÇOK ÖNEMLİ

AYHAN AKMAN: Babel'in performansı çok önemli. Forvetsiz bir Galatasaray, deplasmanda oynuyor. Sahaya da ihtiyacı olan bir Galatasaray, sahanın iyi olması gerekiyor.

3
SAHA ÇOK ETKİLER

Dar alanda, bol pasla, topa sahip olarak oynayan bir takım Galatasaray. Oyuncu kapasitesi de bu yönde, mutlaka saha iyi olmalı. Saha çok etkiler.

2
ZEMİN ÇOK BÜYÜK MAZERET

Birileri niye Galatasaray istediği oyunu oynayamadı diye sorarsa, zemin çok büyük mazeret ve gerçekçi bir mazeret. İyi futbol istiyorsanız, saha iyi olacak.

1
HER ŞEYE RAĞMEN BABEL...

Her şeye rağmen Babel ortaya çıktı. Kalecinin hatası var ama çok değerli bir 3 puan.