Sporx Extra Arama Logo

Galatasaray - İrfan Can Kahveci: Terim'den sürpriz veto

Başakşehir'in İrfan Can Kahveci'ye karşılık 6.5 milyon Euro artı Emre Kılınç talebi, Fatih Terim tarafından kabul görmedi. Galatasaray, masaya başka teklifle gitme kararı aldı.
9
GALATASARAY'DA TEK GÜNDEM

Galatasaray'da tek gündem İrfan Can Kahveci transferi...

8
GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ: 6.5 + EMRE KILINÇ

Sarı-Kırmızılılar, her gün Başakşehir'le pazarlık halinde. Son olarak kulüp başkanı Göksel Gümüşdağ'ın 6.5 milyon Euro artı Emre Kılınç talebi, Florya'dan veto yedi.

7
FATİH TERİM: EMRE KILINÇ OLMAZ

Teknik patron Fatih Terim, gelecek yılki takım iskeletinin önemli bir parçası olarak gördüğü Emre'yi kesinlikle bırakmak istemiyor.

6
YÖNETİM, YENİ SEÇENEKLERİ DÜŞÜNÜYOR

Galatasaray Yönetimi bunun üzerine yeni seçenekleri masaya yatırdı. Fatih Terim'le de görüşen Sarı-Kırmızılılar, teknik heyetten onaylı bazı isimleri takasa dahil ederken, teklif edilen toplam ücreti yükseltme yoluna gidecek.

5
BABEL + GENÇ OYUNCULAR + 10 MİLYON EURO

Takasta Babel'in yanı sıra şu sıralarda 1. Lig kulüplerinde kiralık oynayan bazı oyuncuların Başakşehir'e önerilmesi düşünülüyor. Takas dışında toplam bonservis teklifinin 10 milyon Euro bandına, çeşitli opsiyonlarla birlikte çekilmesi de gündemde.

4
İLERİYE DÖNÜK BONUS MADDELERİ
Bu teklifin içerisinde Şampiyonlar Ligi'ne katılım, belirli sayıda forma giyme veya bir sonraki satıştan ekleme gibi ileriye dönük maddeler de yer alacak.
3
'ŞİMDİLİK' SADECE YÜZDE 50

Diğer taraftan, operasyonun bir an önce çözülmesi adına şimdilik İrfan Can'ın bonservisinin yüzde 50'sinin alınması, kalan yüzde 50'nin de belirli şartlara bağlanarak zaman içerisinde Galatasaray'a kazandırılması düşünülüyor.

2
ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA YENİ GÖRÜŞME

Önümüzdeki hafta içerisinde bu teklif paketiyle birlikte Başakşehir'in kapısı tekrar çalınacak.

1
BİTİME SADECE 1 HAFTA KALDI

Ara transferin bitimine 1 hafta kala, iki kulüp arasındaki görüşmelerin temposu daha da artacak gibi görünüyor. Galatasaray'la her konuda anlaşan İrfan Can Kahveci, Sarı-Kırmızılı formayı giymek için artık iki kulüp yönetiminin el sıkışmasını bekliyor.