Arama Logo

Galatasaray'dan İtalya'ya çıkarma
5
ASIL HEDEF JOVIC

Galatasaray'da gündem Luka Jovic transferi...Sezon başında Benfica'dan kiralanan Haris Seferovic'le yolları ayıran Sarı-kırmızılılar'ın önündeki tüm engeller ortadan kalkmış durumda. Chelsea'den Fofana, Crystal Palace'tan da Mateta için yoklamaya devam eden Galatasaray'daki asıl hedef Luka Jovic.

4
TRANSFER DÖNEMİNDE AYRILMADI

Kulübü Fiorentina'da gözden çıkarılan ve birçok kulüpten teklif alan 25 yaşındaki futbolcu, Avrupa'da transfer dönemi kapanırken hiçbir yere gitmedi.

3
TEK CİDDİ ADAY GALATASARAY

Dolayısıyla Galatasaray tek ciddi aday olarak öne çıkıyor. Jovic'in sosyal medya hesaplarından takip ettiği Galatasaray'a sıcak baktığı öğrenilirken, kulüp artık Fiorentina'nın söyleyeceği son sözü beklemeye koyuldu.

2
ERDEN TİMUR İTALYA'YA GİDECEK

Luka Jovic'le birlikte İtalya Serie A Ligi'nden birçok oyuncuyla temas halinde olan Galatasaray'da, Erden Timur'un bu hafta Çizme'ye giderek birçok girişimde bulunacağı bildirildi.

1
OKAN BURUK'UN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK

Transferin gerçekleşmesi halinde Icardi, Jovic ve Gomis arasında müthiş bir rekabet yaşanacak. Bu forma savaşı en çok da teknik direktör Okan Buruk'un yüzünü güldürecek gibi görünüyor. (Fanatik)