Arama Logo

Galatasaray'a Icardi'den 2. müjde!

Galatasaray, Mauro Icardi'nin bonservisini sıfıra yakın bir bedelle almaya artık çok yaklaşmış durumda.
6
MAURO ICARDI'DEN 2. MÜJDE


Galatasaray, Mauro Icardi'nin transferini bonservisiyle birlikte bitirmeye artık çok yakın.

5
GALTIER'DEN AÇIKLAMA

PSG'nin hocası Galtier, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, Arjantinli yıldızın yeni sezon planlamasında yer almadığını net şekilde dile getirmişti. Bu sözler, transfer sürecini daha da hızlandırdı.

4
BONSERVİS KONUSUNDA FLAŞ GELİŞME

29 yaşındaki santrforun performansından çok memnun olan Sarı Kırmızılılar, oyuncuyu 1 sezon daha kiralamayı düşünürken, bonservis konusunda flaş gelişmeler yaşandı.

3
BEKLENENDEN ÇOK DAHA KOLAY...

Icardi'nin Galatasaray'da kalma isteğini iletmesi sonrası transfere ciddi bir bütçe ayıran Galatasaray Yönetimi, pazarlık sürecini beklenenden çok daha kolay şekilde yürüttü.

2
NEREDEYSE SIFIRA YAKIN!

Daha birkaç ay önce PSG'nin 30 milyon Euro istediği konuşulurken, önce 20 milyon Euro seviyelerine gelen görüşmeler, Galatasaray'ın 15 milyon Euro'luk bütçe ayırması sonrasında farklı bir boyuta geldi. Kulübe yakın kaynaklar, bahsi geçen rakamların çok daha altına, neredeyse sıfıra yakın bir bonservisle tarafların anlaşmak üzere olduğunu iddia ediyor.

1
KESİN GÖZÜYLE BAKILIYOR

Şu sıralarda Galatasaraylı yöneticilerin, Icardi ile maaş pazarlığında olduğu da gelen haberler arasında. Arjantinli golcünün önümüzdeki sezon da Galatasaray forması giymesine artık neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. (Fanatik)