Sporx Extra Arama Logo

Fikret Orman'dan gündeme dair flaş cevaplar!
12

FİKRET ORMAN'DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, beIN SPORTS'a verdiği röportajda gündeme dair merak edilen konular hakkında açıklamalarda bulundu.
11

DORUKHAN'A GELEN TEKLİF YOK

Dorukhan ile ilgili bana gelen hiç teklif yok. 20-30 milyonlar da hoş değil. Sosyal medya, gazetelerdeki haberler hoş değil. Vida için de oldu, 35 verdiler falan. Dorukhan ile alakalı da yazılı teklif görmedim. Rivayetler dolaşıyor. Bunların %99'u yalan. Dorukhan ile alakalı da bize gelmiş resmi bir teklif yok.
10

KALECİMİZ KARIUS, FABRI'Yİ DÜŞÜNMÜYORUZ

Karius'a 1,2 milyon euro kira ödüyoruz, kendisi de 2 milyon euro alıyor. Gelecek sene de kalede olacak. Şu anda Fabri'yi düşünmüyoruz, 2 yabancı kaleci alınca biri sahada ya da kulübede oluyor, diğerini kulübede tutamıyorsunuz. Tribündeki kaleciye niye o kadar para verelim?
9

KAGAWA, BEŞİKTAŞ'TA KALACAK MI?

Kagawa'yı kadromuzda düşünüyoruz ama onun İspanya hayali var. Temmuz ayında bir daha görüşeceğiz, İspanya'da bir kontrat bulabilirse istediği gibi, oraya gidebilir.
8

''BURAK YILMAZ, BEŞİKTAŞ'TA BİTİRECEK''

Burak kariyerini burada bitirmek üzerine geldi. Müthiş Beşiktaşlı, müthiş profesyonel, Futbol kariyerini de burada bitirecek, anlaşmamız öyle. Teklif geldi ama bizim açımızdan tatmin edici değil. Bizim açımızdan görüşülebilir bir şey değil.
7

''CENK TOSUN HİÇ GİTMEDİ GİBİ ZATEN''

Cenk Tosun bizim evladımız, bizim maçlarımıza da geliyor, hiç gitmedi gibi zaten. Dönmek isterse, burası onun evi, hemen döner. Ben kendisiyle konuştum, biraz daha Avrupa'da oynamak istediğini ifade etti.
6

RICARDO QUARESMA AYRILIYOR MU?

Quaresma gelince ayrılmak istiyorsa ayrılır, yapacağımız görüşmelerle alakalı. Oyuncumuzun menfaati önemli ama önemli olan kurumun menfaati. Quaresma'nın tepkileri Laz tepkisidir, bir anda çıkar, bir anda iner.
5

''BAŞAKŞEHİR İLE GÖRÜŞTÜĞÜMÜZ OYUNCU YOK''

Göksel Gümüşdağ bizim çok yakın dostumuzdur, iyi ilişkilerimizin olduğu bir kişiliktir. Abdullah hoca ile 5 yıllık kontratları varken sözleşmelerini feshettiler. Şu anda samimiyetle söylüyorum, onlarla görüştüğümüz tek oyuncu yok.
4

ABDULLAH AVCI'NIN KAZANACAĞI PARA NE KADAR?

Abdullah hoca bizden bir şey talep etmedi. Ben ne futbolcularla, ne teknik direktörlerle parasal konuları konuşmam. Bizim önümüze bir menajer de koymadı. Tazminat maddesi yok bildiğim kadarıyla. Galiba yıllık 12 milyon TL alacak.
3

''FENER OL ÇOK BAŞARILI KAMPANYA''

Fener ol kampanyası cesaret gerektiren bir kampanyaydı, ben bu kadar başarılı olmalarını beklemiyordum. Dost camiamızı tebrik ediyorum, biz böyle bir şey yapmayı düşünmüyoruz.
2

''BURAK YILMAZ KAPTAN OLSUN''

Ben Burak Yılmaz'ın kaptan olmasını istiyorum açıkçası ama kaptanlık yönetim kurulunun belirleyeceği bir şeydir. Daha konuşmadık, yönetim kurulunda konuşuruz.
1

''2. KALECİ OLARAK UTKU'YU DÜŞÜNÜYORUZ''

2. kaleci olarak Utku'ya şans tanımamız gerektiğini düşünüyoruz. Altyapıdan gelen çok iyi bir kalecimiz de var, 3. olarak onu düşünüyoruz. Bunlar bugün için geçerli. Kampta bir şey olur, hoca farklı bir şey ister, o zaman düşünürüz."