Arama Logo

Ferdi Kadıoğlu'nun başarısının sırrı; Sera Vrij

Nerede görev yaparsa yapsın çıkışını sürdüren Ferdi Kadıoğlu son maçta topla buluşma, isabetli pas, sahipsiz top kazanma, uzaklaştırma ve çalım başta olmak üzere birçok istatistikte öne çıktı. Napoli’nin talip olduğu 23 yaşındaki futbolcu için Ajax ve B.Dortmund da yakın takipte.
17
FERDİ KADIOĞLU IŞILDIYOR
F.Bahçe'de Vitor Pereira’nın kanat bek olarak deneyerek müthiş bir çıkış yaşattığı Ferdi Kadıoğlu, bu sezon da her maç bir öncekinden daha iyi oynayarak izleyenleri büyülüyor.
16
İZLEYENLERİ BÜYÜLÜYOR
F.Bahçe'de Vitor Pereira’nın kanat bek olarak deneyerek müthiş bir çıkış yaşattığı Ferdi Kadıoğlu, bu sezon da her maç bir öncekinden daha iyi oynayarak izleyenleri büyülüyor. Birçok Avrupa devinin transfer etmek istediği genç futbolcu son Ümraniye maçında da sahanın en iyisiydi. Osayi Samuel’in sakatlığı nedeniyle maça sağ bek olarak çıksa da sahada basmadık yer bırakmayan Ferdi maçın ardından sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden oldu.
15
SAHADA DA İDMANDA DA İSTİKRARLI
Maç boyunca 75 isabetli pas (%96) yapan, üçüncü bölgede de %96 pas başarısı yakalayan, 15 ikili mücadele kazanan, 102 kez topla buluşan Ferdi Kadıoğlu, taraflı tarafsız herkesi kendisine yine hayran bıraktı.
14
ÖZEL HAYATI BAŞARISININ SIRRI
Yakaladığı çıkışta sevgilisi Sera Vrij ile yaşadığı seviyeli birlikteliğinin de önemi vurgulanırken genç yıldızın düzenli yaşamı, iş disiplini de başarısında önemli bir etken. Ferdi antrenman kaçırmayan, az sakatlanan, idmandan zevk alan, hiç surat asmayan bir futbolcu olarak tarif ediliyor.
13
JESUS, ÖNDE OYNATMAK İSTİYOR
F.Bahçe'de sağ bek, sol bek, sağ ve sol kanat oynayan Ferdi’nin artık oyunun ofansif yönünü de çok daha iyi oynayabilecek seviyeye geldiği bilgisi edinilirken, Jesus’un hedefinde Ferdi’yi 8 numara oynatmak olduğu öğrenildi. Başarılı oyuncu çalım ve dripling yönünün çok gelişip öne çıkmasıyla ve bir sol bek transferiyle 8 numarada görev alacak. Ferdi Kadıoğlu, Fenerbahçe’ye gelmeden önce NEC Nijmegen’de ağırlıklı olarak orta sahada görev yaparken Hollanda ekibi ile 2017-18’de 39 maçta 8 gol, 13 asistlik performansa imza atmıştı.
12
"İYİ Kİ SÖZLEŞMESİNİ UZATTIK"

F.Bahçe'ye 64 kilo olarak gelen Ferdi hem performans hem de fizik olarak gelişti. Şu an yaklaşık 75 kilo olan 23 yaşındaki futbolcunun kas kütlesi de arttı. Futbolu de gelişip olgunlaşan milli oyuncunun geçen yıl sözleşmesi uzatılırken yönetimde “Gösterdiği mükemmel çıkışla yeni transfer gibi oldu. İyi ki sözleşmesini geçen yıl uzattık. Bu F.Bahçe adına mütthiş doğru bir hamle oldu” yorumları yapılıyor.

11
DEVLERDEN YAKIN TAKİP
Napoli’nin talip olduğu Ferdi için Ajax ve Borussia Dortmund da yakın takipte.
10
ALİ KOÇ: "AFERİN FERDİ!"

Fenerbahçe, geçtiğimiz yıl 6 genç futbolcusu Ferdi Kadıoğlu, Arda Güler, Muhammed Gümüşkaya, Melih Bostan, Osman Ertuğrul Çetin ve İsak Vural için imza töreni düzenlemiş, o törende ise ilginç anlar yaşanmıştı. Ali Koç, törende tanıyamadığı genç güzele 'Sen kimsin?' diye sormuştu. Sera Virj ise 'Ferdi' diyerek cevap vermişti. Ali Koç daha sonra ise 'Girlfriend?' diye sormuş ve evet cevabını almıştı. Ali Koç bunun üzerine 'Aferin Ferdi' demişti. O anlarda Arda Güler de kahkahası dikkat çekmişti.

9
HAYATININ İMZASINA HAZIRLANIYOR
Fenerbahçe forması giyen futbolcu Ferdi Kadıoğlu, mutlu bir beraberlik yaşadığı güzellik uzmanı sevgilisi Sera Vrij ile bu yıl hayatını birleştirme kararı aldı.
8
İŞ VE OKUL BİR ARADA

Hollanda doğumlu olan Sera Vrij, ülkesinde güzellik, kozmetik ve kişisel bakım üzerine faaliyet gösteren Vitalderma isimli güzellik merkezinin sahibi. Sera Vrij, bununla beraber Hogeschool TIO Amsterdam Üniversitesi’nde öğrenim hayatına devam ediyor.

7
BABASI 'CYBORG' LAKAPLI DÖVÜŞ USTASI

Ferdi’nin aşkı Sera’nın babası Hollanda’da ünlü bir karma dövüş sporcusu olan Dick Vrij. Hollanda basınının insan ile makinenin birleşimiyle ortaya çıkan robot kahraman Cyborg lakabı taktığı Vrij’in 15 maçta 7 galibiyeti bulunuyor. [Hürriyet]

6
5
4
3
2
1