Sporx Extra Arama Logo

Fenerbahçe'nin ikinci golcüsü: Ze Luis!

Fenerbahçe, Mbwana Samatta'dan sonra ikinci forvet transferi için geri sayıma geçti.
7
FENERBAHÇE'NİN 2. GOLCÜSÜ: ZE LUIS

Fenerbahçe, Mbwana Samatta'dan sonra ikinci forvet transferi için geri sayıma geçti.

6
ANLAŞMA ARTIK ÇOK YAKIN

Fenerbahçe, Zu Lius için Porto ile anlaşma noktasına çok yaklaştı. Fenerbahçe, Ze Luis'i Porto'dan 1 yıllık kiralama ve sonrasında şartlara bağlı olarak satına alma opsiyonu devreye girecek.

5
KİRALIK GÖRÜNÜMLÜ 'BONSERVİSLİ'

Sarı lacivertli kulübün, harcama limitleri nedeniyle transferi şimdiden noktalayamadığı ancak hem Porto'yla hem de Ze Luis ile transferi 'bonservisli' gibi planladığı da kaydedildi.

4
HER ŞEY DAHİL TOPLAM 6M€

Buna göre Fenerbahçe, ilk yıl kiralama gibi görünse de kiralama artı satın alma için toplamda Porto'ya 6 milyon euro ödeyecek. Bunun bir kısmı kiralama bedeli, bir kısmı da satın alma opsiyonu olarak ödenecek. 6 milyon euroluk ücret, 3 sezona yayılacak ve eşit taksitlerle ödenecek.

3
2+1 YILLIK İMZA, 2M€ BONUS

Ze Luis de Fenerbahçe'den gelen 1+2 yıllık teklifi kabul etti. Ze Luis, yıllık 2 milyon euro'dan fazla bir rakam ve bonuslar üzerinde anlaşma sağladı. Ze Luis, hafta içerisinde İstanbul'a gelerek sağlık kontrollerine girecek ve ardından Fenerbahçe'ye imza atacak.

2
ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Gazetenin haberinde Ze Luis'in Porto'nun Olival tesislerinde antrenmanlarını sürdürdüğü ancak transfer görüşmeleri yapıltığı ve oyuncunun da sakatlanmaması için maçlarda oynatılmadığı vurgulandı.

1
PORTO, 10.75 ÖDEDİ

Adını ilk kez Braga ile duyuran Ze Luis, 2015'te 6,5 milyon euro'ya transfer olduğu Spartak Moskova'da 4 sezon forma giydi. Rusya'da kaldığı süre boyunca Spartak Moskova ile 109 maça çıkan Ze Luis, 35 gol atıp 23 asist yaptı. Ze Luis, 1 yaz önce 10.75 milyon euro bonservisle transfer olduğu Porto'da geçen sezon 31 maça çıktı ve 10 gol attı.