Sporx Extra Arama Logo

Fenerbahçe'de Selçuk Şahin yuvaya dönüyor!

Fenerbahçe’de son 1 yıldır devam eden öze dönüş sürüyor. Emre Belözoğlu, Erol Bulut, Volkan Demirel, Mehmet Yozgatlı ve Mehmet Aurelio’nun yanına Selçuk Şahin de ekleniyor.
7
FENERBAHÇE'DE ÖZE DÖNÜŞ

Fenerbahçe’de öze dönüş projesi devam ediyor. Başkan Ali Koç ile yönetim, Phillip Cocu ve Damien Comolli tercihiyle gelen başarısızlıklar sonrası adım adım kulübü tanıyan isimlere yöneldi.

6
TARAFTAR ÇOK İSTEMİŞTİ

İlk olarak idari menajerlik görevine 100. yıl şampiyonluğu başta olmak üzere önemli başarılarda yer alan Volkan Ballı getirildi. Ardından Ersun Yanal göreve başladı. 2013-14 sezonunda şampiyonluk sevinci yaşayan deneyimli teknik adam taraftarın da çok istediği bir isimdi.

5
VOLKAN VE AURELIO DA TEKNİK EKİBE KATILDI

Devamında Volkan Demirel futbolu bırakarak yardımcı antrenör oldu. Mehmet Aurelio da geçen sezon teknik ekibe katıldı.

4
EN ÖNEMLİ PARÇA EMRE BELÖZOĞLU

Bu yapılanmada en önemli parça Emre Belözoğlu oldu. Henüz resmi olarak açıklanmasa da sportif direktör ya da futbol direktörü olacak. Belözoğlu, aylardır yoğun mesai içinde.

3
FENERBAHÇE'Yİ TANIYAN İSİMLER

Sezon başında göreve Erol Bulut geldi. Sarı-lacivertli forma altında 4 sezon oynaması ve efsane 95-96 kadrosunda yer alması Bulut’un göreve gelmesinde etkiliydi. Yardımcılığını da daha önce Fenerbahçe’de oynamış Mehmet Yozgatlı yapıyor. Teknik ve idari anlamda 2020-21 sezonunda görev alan isimler kulüp tarihinde yer etmiş, başarılı ve Fenerbahçe’yi tanıyan isimlerden oluştu.

2
SELÇUK ŞAHİN DE EKİBE KATILIYOR

Son olarak futbol hayatını noktalayan Selçuk Şahin de idari ekibe katılacak. Emre Belözoğlu’nun yardımcılığını yapacak Selçuk Şahin 2003-2015 arası Fenerbahçe forması giydi.

1
"HER BİTİŞ, BİR BAŞLANGIÇTIR"
Volkan Demirel'den Selçuk Şahin paylaşımı.