Sporx Extra Arama Logo

Fenerbahçe'de rüya plan: Perotti & Visca
6
PEROTTI İMZA AŞAMASINDA

Bu sezon 14 transfer yapmasına rağmen kanat oyuncusu takviyesi için büyük uğraş veren Fenerbahçe artık son düzlüğe girdi. Sarı- Lacivertliler uzun bir süredir gündeminde yer alan Diego Perotti'yi imza aşamasına getirdi. Hem Arjantinli yıldız hem de Roma ile anlaşıldı.

5
BÜYÜK ÇABA HARCANIYOR

Ancak Fenerbahçe'de ilk tercih Perotti değil! Yönetimin gözü kulağı Edin Visca'da. Sarı- Lacivertliler, Başakşehir forması giyen Boşnak yıldızı bitirmek için çaba harcıyor.

4
AÇIKLAMA DİKKAT ÇEKTİ

Okan Buruk'un 3 hafta üst üste alınan kötü sonuçların ardından yaptığı, "Hedefi kalmayan futbolcularla konuşacağız" açıklaması gözleri Edin Visca'ya yöneltmişti.

3
VİSCA FENER'İ ÇOK İSTİYOR

Takımdan ayrılma kararı alan Visca, Fenerbahçe formasını giymeyi çok istiyor. Ancak Başakşehir'in 5 milyon Euro'luk talebi şu anda pazarlıkları tıkamış durumda.

2
İSTANBUL'A ÇAĞRILACAK!

Yönetim kalan 6 günlük süreçte Visca için uğraşacak. Ancak Başakşehir ile bir orta nokta bulunamazsa Perotti hemen İstanbul'a çağrılacak ve imzalar atılacak.

1
BÜTÇE VİSCA'YA

Kanarya, Garry Rodrigues'ten açılacak bütçeyi de Visca için kullanmayı planlıyor. Yönetim, her sezon kadrosuna katmaya çalıştığı Süper Lig'in skor makinesini bu kez bitirmek için tüm şartları zorlayacak.