Sporx Extra Arama Logo

Fenerbahçe'de 5 günde 5 ayrılık kapıda
7
5 EKİM'E KADAR SÜRE

Transferde fırtına gibi esen Fenerbahçe, 2 transfer hamlesi daha yapacak. Gelen futbolcular kadar giden futbolcular ile de dikkat çeken sarı-lacivertli takım, 5 Ekim'e kadar oldukça hareketli bir süreç geçirecek.

6
10 İSİM GİTTİ, 5 İSİM YOLDA

Şimdiye kadar Tolgay, Mevlüt, Alper, Hasan Ali, Mehmet Ekici, Zajc, Jailson, Muriç, Falette, Frey gibi isimlerle vedalaşan Fenerbahçe’de 5 isim ile daha yollar ayrılacak.

5
SERDAR AZİZ
Maaş indirimi yapmadığı gerekçesiyle Fenerbahçe'nin yollarını ayırmak istediği Serdar Aziz ile yapılan görüşmede milli futbolcudan kendisine takım bulunması istendi. Serdar Aziz, Sporx'e yaptığı açıklamada Fenerbahçe ile 2 yıl daha sözleşmesi olduğunu ve sarı-lacivertli kulüpten ayrılmayı düşünmediğini dile getirmişti.
4
NABIL DIRAR

Novak ve Gökhan Gönül'ün transferlerinin yanı sıra hücum bölgesinde de forma şansı bulması güçleşen Nabil Dirar, sarı-lacivertli kulüp ile sözleşme fesih için görüşüyor. Fenerbahçe'de kalmak için direten Dirar, sarı-lacivertli kulüpten 2 milyon euro maaş alıyor.

3
GARRY RODRIGUES

Garry Rodrigues'i transfer ettiği günden bu yana beklediği performansı alamayan Fenerbahçe, yıllık 2 milyon euro net maaş alan futbolcusunun kiralık sözleşmesini fesh etme kararı aldı.

2
MURAT SAĞLAM

Nazım Sangare'nin transferinde takasta kullanılan Murat Sağlam'ın sarı-lacivertli takım ile bir yıllık daha sözleşmesi bulunuyordu.

1
ALLAHYAR

Geçtiğimiz sezonu İstanbulspor'da kiralık olarak geçiren Allahyar'ı bu sezon da kiralık olarak başka bir takıma yollamak için görüşmelerini sürdüren Fenerbahçe, Ukrayna Ligi takımlarından Zorya ile dirsek temasında.