Sporx Extra Arama Logo

Fenerbahçe'de 10 oyuncunun galibiyet sözleri
13
FENERBAHÇE'DE AÇIKLAMALAR
Fenerbahçe'nin Göztepe'yi 3-2 mağlup ettiği maçın ardından oyuncular takım otobüsünde görüşlerini paylaştı. Özellikle Ozan Tufan, "Sahada Pelkas'ın bir ara adını unuttum, 'Yunanistan' diye seslendim çocuğa. Caner ağabey de duydu, gülmeye başladı, konsantrasyonumuz dağıldı bir an" sözleriyle eğlenceli anlar yaşanmasına neden oldu. İşte futbolcuların galibiyet mesajları...
12
SİNAN GÜMÜŞ
Herkesin ayağına ve yüreğine sağlık, çok iyi bir galibiyet. İnşallah sezon sonuna kadar böyle devam eder.
11
ENNER VALENCIA
Mutluyum, bu 3 puanı hak ettik. Çok iyi çalışıyoruz, bu şekilde devam edip daha iyi yerlere geleceğimizi düşünüyorum.
10
JOSE SOSA
Çok mutluyuz galip geldiğimiz için. Annemle konuştum, Latin Amerika'da Anneler Günü. Attığım golü orada yaşayan tüm annelere armağan ediyorum. Galip geldiğimiz için mutluyuz ama uzun bir maraton var. Gelecek için fazla konuşmamak gerekiyor. Daha iyiye gidiyoruz, basamak basamak bakmak gerekiyor. Gittikçe bazı şeylerin daha güzel olduğunu görüyoruz.
9
NAZIM SANGARE

Çok mutluyum, ilk maçına çıktım. Fenerbahçe için oynamak çok özel bir şey, gurur duyuyorum. Umarım böyle devam ederiz. Kendi performansımdan çok memnun değilim ama pozitif adımlar atacağım ve daha iyi performans göstereceğim. Çok iyi çalışıyoruz, bugün de gördük. Eminim ki daha iyi zamanlar da gelecek.

8
MARCEL TISSERAND
Zor bir maçtı, Göztepe bize maç içerisinde problemler yaşattı. Goller attık ama daha fazlasını da atabilirdik. Galip geldik sonuç olarak, bu galibiyet de bizi daha iyi bir konuma getirdik ve gelecek hafta oynayacağımız maç için de bizi morallendirdi. Bazen bu tip maçlar olacak, önemli olan son bölümde hep beraber savunma yapmaktı.
7
DIMITRIS PELKAS
Her şeyden önce takım kazandığı için çok mutluyum. Ben her zaman maksimum düzeyde yardım etmek istiyorum, bugün de gol atarak yardım ettiğim için mutluyum. Ozan'ı da tebrik ediyorum, asist nedeniyle onu tebrik ediyorum. Kazandığımız için mutluyum, lideriz, böyle devam etmek istiyoruz.
6
DIMITRIS PELKAS
Takıma katılalı çok olmadı, 2 hafta önce imzaladım, milli takıma gittim. İlk antrenmana Perşembe çıkabildim ama takım beni çok çabuk içine aldı, bana yardım etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Ben de katkı vermek için elimden geleni yapıyorum.
5
DIMITRIS PELKAS
Elimden geleni yapacağım ama önemli olan takımın kazanması. Kimin gol attığı önemli değil. Bugün de 2 gol yedik ve maçı zora soktuk, zamanla daha iyiye gidiyoruz. Ben de gol atmak için elimden geleni yapacağım.
4
LUIZ GUSTAVO

Her geçen maç daha iyiye gidiyoruz, deplasmanda oynanan maçlar zordur. Maçlar oynadıkça, zaman ilerledikçe daha iyiye gideceğiz. Çok çalışıyoruz, doğru yoldayız. Bizim anlayışımız hep kazanmak, kazanmayı alışkanlık haline getirmek istiyoruz. Her maçta elimizden geleni yapıp kazanmayı amaçlıyoruz.

3
SERDAR AZİZ
3 puanı aldığımız için mutluyuz, önemli olan her hafta 3 puanı almak. İyi oynadık, çok rahat kazanacağımız maçı son dakikalarda zora soktuk. Tüm arkadaşlarımın eline, ayağına, yüreğine sağlık. Önemli olan 3 puandı. Çok şükür kazandık, inşallah her hafta böyle 3 puan alarak mutlu sona ulaşırız. Hakemin kararı komik işte, gülüyoruz. Hakemin şanssızlığı diyelim.
2
HARUN TEKİN
Galibiyet için herkesi tebrik ediyorum, güzel bir galibiyet oldu. İnşallah devamını getiririz, zor bir deplasmandı, kazanmak önemliydi.
1
OZAN TUFAN
Galibiyet için herkesi tebrik ediyorum, güzel bir galibiyet oldu. İnşallah devamını getiririz, zor bir deplasmandı, kazanmak önemliydi. Pelkas'a çok teşekkür ederim. Maçta çok enteresan bir şey oldu, çok hoş bir durum değildi. Pelkas'ın bir ara adını unuttum, Yunanistan diye seslendim çocuğa. Caner ağabey de duydu, gülmeye başladı, konsantrasyonumuz dağıldı bir an.