Sporx Extra Arama Logo

Fatih Altaylı: "Samatta'dan cacık olmaz"
6
F.BAHÇE NE YAPACAK?

Fatih Altaylı, Bloomberg HT'de yayınlanan Spor Saati adlı programda gündeme dair açıklamalar yaptı. Altaylı'nın yorumlarından öne çıkanlar şöyle:

5
G.SARAY KALECİSİ YERE YATMADI

"Spor yorumcuları denilen zevatı okudum, dinledim... 'Fenerbahçe çok iyi' diyorlar. Fenerbahçe'den bahsediyoruz, Karagümrük, Hatayspor'dan değil. Fenerbahçe'nin Galatasaray kalesini bulan kaç şutu var? Şutu yok. Galatasaray kalecisi yerine ben olsaydım maç yine aynı skorla biter miydi? Ne kurtardı? Belki bir iki çıkışı vardı, ama gelen topları aldı.

4
FENERBAHÇE İYİ Mİ OYNADI?

Fenerbahçe iyi oynadı diyen futboldan ve her şeyden, dünyadan bihaber yorumcu güruhu Fenerbahçe'ye yalakalık yapıyor ama iyilik yapmıyorlar. Fenerbahçe dün iyi oynadı, istediğini aldı demek Fenerbahçe'yi bundan sonrası için kötü yöne sevk etmek demektir."

3
EROL BULUT ŞAŞIRMIŞ OLMALI

"Başka maçları seyrettik diye düşünüyorum ben. Ya da kendini Galatasaray Teknik Direktörü mü sanıyor? Fatih Öztürk yere yatmadı, top çıkarmadı, kurtarış yapmadı. Erol Bulut kötü hocadır demiyorum, sadece kendine gelmesi... 

2
KAN UYUŞMASI VAR
Hep şunu söylüyoruz kan uyuşması var. Atıyorum bir yönetimle bir teknik direktör başarısız olabilir, başkasıyla başarılı olabilir. 3 ay oldu çok başlangıcında Erol Bulut. Fenerbahçe'de kendini bulamadı henüz."
1
SAMATTA'DAN BİR CACIK OLMAZ

"Thiam daha sisteme alışamamış. Ya rolü anlatılamamış ya anlamamış ya da öyle bir rol yok. Yeni aldıkları Samatta'dan bir cacık olmaz. Dün gördüğüm kadarıyla söylüyorum. Adamla ilgili önceden bir fikrim yok, dün gördüğüm futbolcudan cacık olmaz. Geçmişi nedir bilmiyorum. Yarım sezonda bir gol... Fena değilmiş. Gol atabilmesi mucize! Dedim ki 'Yazık bu adama para verdilerse."