Sporx Extra Arama Logo

Fatih Altaylı: "Lens'in aldığı para haram"

Fatih Altaylı, Bloomberg HT'de yayınlanan Spor Saati adlı programda gündeme dair açıklamalar yaptı. Altaylı Beşiktaş'ın transfer gündemine dair açıklamalarda da bulundu;
5
FATİH ALTAYLI'DAN AÇIKLAMALAR

Fatih Altaylı, Bloomberg HT'de yayınlanan Spor Saati adlı programda gündeme dair açıklamalar yaptı. Altaylı, Beşiktaş'ın kadrosu ve transfer politikasına dair değerlendirmelerde de bulundu;

4
VIDA, BURAK'TAN ÇOK ALIYOR
 "Yollanılan Burak Yılmaz'dan daha fazla alıyor Vida... Takımın en pahalı oyuncusu. Tasarruf diye Burak yollandı, savunmanın önemli adamı diye Vida tutuldu... Yaptığını gördük. Beşiktaş'ın saygıdeğer bir başkanı var ama kendisi söylemleri Beşiktaş açısından doğru değil. 
3
BEŞİKTAŞ'IN HEDEFLERİ KÜÇÜK OLAMAZ
Beşiktaş'ı küçük hedeflerin takımı gibi gösteriyor. Orası ağlama duvarı değil. Bir yandan tasarruf yap ama en azından kuyruğu dik tutuyormuş gibi yap. İkincisi kadro ve transfer politikası yanlış."
2
YÖNETİMSEL HATALAR VAR
"Önemli oyuncularını kaybetmiş vaziyette, Sergen'in işi kolay değil. Yönetimsel hatalar var buna rağmen iyi oyunlar da çıkardı bazı maçlarda. 
1
LENS'İN ALDIĞI PARA HARAM
Ama takımın en önemli adamı kim? Atiba... 37 yaşında Atiba'yla bir sezon çıkaramazsın. Beşiktaş'ın yükünü taşıyamaz. Elneny ve Burak gitti yerlerine kim alındı? Lens'i aldıklarında neden alındı demedik mi? Lens'in aldığı her kuruş haram değil mi?"