Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Ersun Yanal'ın rekor kıran Fenerbahçe sözleri!
14
ERSUN YANAL'IN REKOR KIRAN SÖZLERİ

SPORX ARAŞTIRMA - Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Ersun Yanal'ın, geçmişten bugüne sarı lacivertli taraftarlar tarafından en beğenilen ve sosyal medyadan paylaşım rekoru kıran sözlerini derledik.

13
FENERBAHÇE...
Fenerbahçe savunma yapmaz, yaptırır!
12
MUTLULUK...

Mutluluk, Fenerbahçe'de olmaktır!

11
SEZON SONU...

Biz şampiyon olacağız! Sezon sonu kutlamayı biz yapacağız!

10
SKOR NE OLURSA OLSUN...

Biz Fenerbahçe'yiz! Her maçta daha fazla pozisyon, daha fazla gol atmak için oynamalıyız. Bizim farkımız, skor ne olursa olsun gücümüzü, mücadelemizi sergilemeliyiz.

9
DİĞER TAKIMLAR...

Biz şampiyon olacağız! Diğer takımlar sıralamayı yapsın.

8
BEN YERİNE BİZ..

Bu takımdaki herkes şampiyon takımın oyuncusu gibi çalışacak. İdmanlarda da, maçlarda da bunu görmek istiyorum. Gerek saha içinde gerekse saha dışında takım ruhuyla hareket edeceğiz. Bu da bizim en büyük kozumuz olacak. Benim takımımın yıldızı bireyler değil, takımın kendisidir. ‘Ben’ yerine ‘biz’ diyerek yola çıkarsak işimiz çok daha kolay olur!

7
FENERBAHÇE HÜCUM YAPACAK

Fenerbahçe hücum yapacak! Ben, Fenerbahçe maçlarında eğer topu kaybedersek atağın taçla kesilmesini ya da faul yapılmasını isterdim. Ama şimdi o yetenekli ayaklara biz sahip olacağız. Fenerbahçe çok faul yapan değil, çok top kapan takım olacak.

6
ÖNEMLİ OLAN YÜREK

Kadroda kimin olduğu, nerede nasıl olduğu hiç önemli değil. Önemli olan, olaya nasıl baktığın ve sahaya nasıl yürek koyduğun!

5
ÇIKACAKSINIZ İŞİ BİTİRECEKSİNİZ

Çıkacaksınız karakterinizi ortaya koyacaksınız, işi bitireceksiniz!

4
GERİSİ TEFERRUAT

Söz konusu Fenerbahçe ise gerisi teferruattır!

3
ADI FENERBAHÇE

Sonuçta bu takım bir 11'le sahaya çıkıyor ve adı Fenerbahçe!

2
"FENERBAHÇE'Yİ ÇOK İSTEDİM"
Ben Fenerbahçe’de çalışmayı çok istedim. Bundan da gurur duyuyorum. Fenerbahçe’den gitmek kolay mı? Ama kalmak da çok kolay değildi. Kulübümde kalmak için çok çalıştım. Bunun bilinmesini isterim.  Ama şunu da unutmayın. Benim istifam teknik bir karardır. Ve tekrar rica ediyorum speküle etmeyin lütfen.
1
4. YILDIZI BİRLİKTE...

Biz çok büyük bir camiayız. Güzel mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Hepinizi çok seviyorum. 4. Yıldız'ı birlikte kazanacağız.