Sporx Extra Arama Logo

Erol Bulut: "Yeni dönem başlatacağız"

Erol Bulut, Denizlispor maçının zorlu geçeceğini söyledi ancak iddialı konuştu: İnanıyorum ki bu karşılaşmayla yeni bir seri, yeni bir dönem başlayacak ve bunu ilk yarının sonuna kadar sürdüreceğiz.
5
YENİLGİYİ UNUTMAYA ÇALIŞTILAR

Fenerbahçe, Beşiktaş derbisinde hem mağlubiyet yaşadı hem de sakatlanan Ademi, Perotti ve Lemos ile cezalı Gustavo’yu kaybetti. Sarı-Lacivertliler, hafta boyunca bu yenilginin izlerini ortadan kaldırmaya çalıştı.

4
EROL BULUT İDDİALI KONUŞTU

Fanatik Gazetesi'nden Yusuf Dursun'un haberine göre; Erol Bulut, Denizlispor maçının zorlu geçeceğini söyledi ancak iddialı konuştu

3
'DENİZLİ MAÇINDA TEST EDECEĞİZ'

Teknik direktör Erol Bulut, “Oyuncularımızın kafalarında oluşan olumsuz düşünceleri mümkün olduğu kadar silmek için uğraştık. Bu konuda ne kadar başarılı olduğumuzu Denizlispor maçında test edeceğiz” ifadelerini kullandı.

2
'ÇOK ÖNEMLİ MAÇ'

45 yaşındaki çalıştırıcı, bu karşılaşmanın kendileri açısından çok önemli olduğunu söyledi. Erol Bulut, “İnanıyorum ki Denizli deplasmanında galip geleceğiz ve yeni bir seri başlatıp, yeni bir döneme gireceğiz. Bu süreçte, ilk yarının sonuna kadar istediğimiz sonuçları alacağımız konusunda takımıma güveniyorum” diye konuştu.

1
'MAÇ MAÇ İLERLEYECEĞİZ'

Bulut, maç maç ilerlemeye çalışacaklarını söyledi. Başarılı teknik adam, “Her karşılaşmayı ayrı ayrı değerlendireceğiz. Bizim için en önemli maç, oynayacağımız bir sonraki maçtır. Bu şekilde ilerleyerek hedeflerimize ulaşacağımıza inanıyorum” dedi.