Sporx Extra Arama Logo

Erman Toroğlu'ndan Beşiktaş - Antalyaspor yorumları
12
TOROĞLU YORUMLADI
Erman Toroğlu, Beşiktaş'ın evinde Antalyaspor ile 1-1 berabere kaldığı mücadeleyi değerlendirdi. İşte Toroğlu'nun sözleri...
11
"BEŞİKTAŞ HER MAÇ GOL YER"
Senin takımım hücuma gidiyor ama arka tarafına dikkatli gelen bir takım Beşiktaş'a her maç gol atar. Biraz kontrollü gelen her takım Beşiktaş'a gol atar ve Beşiktaş defansı her maçta sarı kart görür.
10
"LARIN KÖTÜ DEĞİL"
Beşiktaş'ta santrfor yok, kötü bir adam değil Larin. Attığı gol kötü değil, orada bulunması, vuruşu güzel. Yanına da stoperleri çekiyor. alıyor, veriyor, o işi de var.
9
"BOYD'UN KIRMIZI GÖRMESİ LAZIM"
Bugün Beşiktaş'ta bir oyuncunun atılması lazım, Boyd'un. Atılması gerekir. Sarı kartı varken gitti, adama bastı. Kesin atılması lazım.
8
ANTALYA'NIN KESİLEN POZİSYONU
Akıllı hücumcu, karşıda yardımcı hakem varsa hiçbir şeye bakmayacak. Yardımcının durduğu yere bakacak. Yardımcı rakip takımın en son adamıyla oynuyor. Rakip oyuncudan yarım metre geride dururum ki Antalyasporlu oyuncu da onu yaptı. Ofsayt olmadığını biliyor, yardımcıya göre hiza aldı. Beşiktaşlı oyuncular da biliyor ofsayt olmadığını. Antalyaspor'un pozisyonu kesindi, buyurun, ne olacak? Yüzde 100 gol pozisyonu kesildi.
7
"NET PENALTI"
Atiba'nın Podolski'ye müdahalesi net penaltı.
6
"GÖKDENİZ'İN KUMAŞI İYİ"
Milli maçta Emre Mor'a, 'Helal olsun, Türk futbolu yeni bir oyuncu kazandı' dedim, yok oldu. Bu Gökdeniz'in de iyi bir kumaşı var gibi. O golü her topçu yapamaz.
5
"BEŞİKTAŞ'A GİTSE BAŞKA OLUR"
Gökdeniz Beşiktaş'a gitse başka olurdu, o ayrı bir olay. Beşiktaş ayrı, Antalya ayrı. Antalya'da daha rahat oynar. Antalya'da her maçı kazanacak diye bir olay yok, Beşiktaş'ta her maçı kazanacaksın.
4
"NEDEN VAR'A ÇAĞIRMIYORSUN?"
Son dakikadaki el pozisyonu, bu tip pozisyonlar, kritik pozisyonlar. Çağır VAR'a, neden çağırmıyorsun? Halil Umut Meler görmeyebilir, VAR niye var?
3
"NAZIM OYNAMAZSA NE OLUR?"
Fenerbahçe'nin hedefi istikbal değil, öyle ya da böyle bu sene şampiyon olmak. Sahaya çıkan kadroyu en iyi oyunculardan kuracak. Giden oyuncuların iyi düşünmeleri lazım. Ben Gökhan Gönül varsa, Gökhan Gönül'ü oynatırım. Nazım 1 sezon oynayamazsa ne olur? Ben bazen oyunculara şaşırıyorum, oynayacağınız takıma gidin. Tavrı koyarsam, istediğim takıma giderim.
2
"HER ŞEY PARA DEĞİL"
Diyelim 5 maç oynama, 6. maçta oynayabilir misin? Oynayacaksın sürekli. Gökhan Gönül sakatlanırsa oynamayacak, değiştirebilir misin? Her şey de para değil.
1
"MADEM ŞEREFSİZ..."
Beşiktaş ve Trabzonspor, hakem diye ağlamaya başladı. Madem bu hakemler şerefsiz, niye TFF'yi ibra ettiniz?