Arama Logo

Erman Toroğlu: "Beşiktaş kaptanı takımını sattı"
10
ERMAN TOROĞLU'NUN YORUMLARI

Sabah gazetesi yazarlarından Erman Toroğlu, Beşiktaş'ın sahasında Giresunspor'a 4-0 mağlup olduğu maçı değerlendirdi.

9
SÖZÜN BİTTİĞİ NOKTA

NOKTA... Yazının sonunu başa aldım. Yani Beşiktaş için sözün bittiği nokta... Peki Beşiktaş'ın bu hale gelmesi tesadüf mü? Hayır. Geçen sezon şampiyonluk ile ikinci kupa alındıktan sonra yönetim ve teknik adam arasında yaşananların finalidir dün akşam.

8
SERGEN Mİ İDARE EDİYOR?

Teknik adam "Şu şu idareciler gelebilir, şu şu idareciler gelemez" diyor tesislere. Yönetim de hiçbir şey demiyor buna, "Sergencim" diyor. Yani Sergen mi Beşiktaş Kulübü'nü idare ediyor yoksa yönetim mi?

7
BÜNYEYE UYMADI

Sonradan Sergen ile yönetimin para anlaşmazlığı, takımın sezona geç girmesi filan gibi bin tane olay var. Alınan oyuncular bünyeye uymadı. Geçen sezonki arkadaşlık ve takım ruhu kayboldu. Alınan generaller iş yapmadılar gibi çok sebep var.

6
BU İŞTEN KİM SORUMLU?

Zaten Sergen geçen hafta maç sonu söylediklerinde ne olduğunu anlattı. Dedi ki, "Bu işten ben sorumlu değilim." Peki kim sorumlu? Ben tek sorumlu, yönetim kurulu ve başkan derim. Başka kimse değil. Giresun akıllı top oynadı. Hele Beşiktaş 10 kişi kaldıktan sonra topa vurmadılar, pas yaptılar. Zaten yorgun olan siyah-beyazlıları iyice yordular.

5
KAPTAN SATTI TAKIMI

Peki oyundan atılan Kaptan'a ne demeli? Kaptan takımını sattı! Bu kadar basit. Pozisyon icabı atılırsın ama bir oyuncu bu tarz atılmaz.

4
MAÇI ZORBAY İDARE ETTİ

Maçın hakemine gelince... Bence Hüseyin Göçek idare etmedi. Maç kopana kadar maçı VAR'daki Zorbay idare etti. Bence de doğru idare etti. Hüseyin Göçek'e kalsaydı da adaletsiz olacaktı. Nitekim penaltıyı da Zorbay verdirdi kırmızı kartı da... Hele kırmızı kartta Hüseyin Göçek'in önce sarı çıkarması tam bir rezillik. Gözünün önünde pozisyon.

3
BEŞİKTAŞ BİTİKTİ

Maç 3-0 olduktan sonra da maçı ortadan idare etmeye başladı Hüseyin. 3-0'a kadar Beşiktaş'a omuz atıyordu ama Beşiktaş'ın bundan bile faydalanacak hali yoktu. O kadar bitiktiler

2
SERGEN TAKIMI YÖNETEMEDİ

Hadi şunu diyebilirsiniz; "3 puanlık sistemde her şey olur." Hayır kardeşim, bu Beşiktaş'tan bir cacık olmaz... Bu sezon başından itibaren Sergen, yönetim kurulunu idare etti, yönetti ama takımı idare edip yönetemedi.

1
GİRESUN SON GOLÜ ATMAMALIYDI

Dakika 90... Giresun hücum ediyor. Giresun forvetleri birbirine topu verirken kaleci yere düşüyor ve hareketsiz kalıyor. Ben Giresunlu futbolcudan o topu auta atmasını beklerdim. Hayatta her şey galibiyet değildir. Zaten 3-0 galipsin.