Arama Logo

Enner Valencia'dan transfer açıklaması
6
VALENCIA'DAN AÇIKLAMALAR

Fenerbahçe'nin golcü futbolcusu Enner Valencia, transfer için konuştu. İşte Ekvadorlu golcünün sözleri..

5
"KARİYERİMİN EN İYİ DÖNEMİ"

Kasımpaşa karşılaşmasında attığı 4 gol hatırlatılan Valencia, "Şüphesiz kariyerimin en iyi dönemlerinden birini geçiriyorum." dedi.

4
"DURUM HALA AYNI"

"Fenerbahçe'de bir alan, yer kazandım" diyen Valencia, "Her zaman ilk 11'deyim. Çok mutluyum. Menajerim bana, kulüple anlaşmaya varmak için konuştuğunu söyledi. Durum hala aynı" ifadelerini kullandı.

3
"KULÜBÜN ÖNERİSİNE BAĞLI"

Fenerbahçe'de mutlu olduğunu vurgulayan golcü oyuncu, "Evet, mutluyum. Ailem de Türkiye'yi ve kulübü çok seviyor. Çünkü bize çok iyi davrandılar. Fenerbahçe etkileyici bir takım. Sözleşme yenileme konusu, kulübün ne önereceğiyle alakalı" açıklamasını yaptı.

2
"NELER OLACAĞINI GÖRECEĞİZ"

"Şampiyonluk ve önemli şeyler için mücadele ediyoruz. Aklım Fenerbahçe'de" sözlerini kullanan Ekvadorlu futbolcu, ayrılık için gelen soruya, "Şimdilik zor. Çok iyi 2 teklif aldım ve onları antrenöre gösterdim. Bana zor olduğunu söyledi, çünkü kulüpte kalmam için savaştı. Jesus bana güveniyor, ben de ona. Bu sezondan sonra Fenerbahçe'de devam edip etmeyeceğimi bilmiyorum. Neler olacağını göreceğiz" yorumunu yaptı.

1
BU SEZON RAKAMLARI
Fenerbahçe'de bu sezon 29 maça çıkan Enner Valencia, 22 gol atıp, 4 asist yaptı.