Arama Logo

Dünya devlerinin gözü Kim Min-Jae'de!

Fenerbahçe'de savunmanın kilit isimlerinden Kim Min-Jae için Avrupa'nın devleri sıraya girdi. Kim'i, Juventus, Tottenham ve Porto istiyor. Yönetim ise kapıyı 20 milyon Euro'dan açıyor.
5
AVRUPA DEVLERİNİN RADARINA GİRDİ

Sezon başında Çin Süper Ligi ekiplerinden Beijing Guoan'dan transfer edilen ve kısa sürede takıma uyum sağlayarak savunmanın kilit isimlerinden biri haline dönüşen Kim Min-Jae, Avrupa'nın devlerinin de radarına girmeyi başardı.

4
BİR SÜREDİR TAKİP EDİLİYORDU

Kanarya ile 2025'e kadar sözleşmesi bulunan Kim'i, bir süredir yabancı kulüplerin gözlemcilerinin takip ettiği biliniyordu.

3
DÜNYA DEVLERİ İLGİLENİYOR

Alınan bilgiye göre Güney Koreli futbolcu ile başta İtalya'dan Juventus, İngiltere'den Tottenham ve Portekiz'den de Porto'nun ciddi biçimde ilgilendikleri bilgisine ulaşıldı.

2
KOLAY KOLAY BIRAKMAYACAK

Ancak Fenerbahçe 'nin, Çin'den 3 milyon Euro bonservis bedeliyle aldığı yıldız stoperini kolay kolay bırakmaya niyetinin olmadığı ve kapısını çalacak kulüplere de kapıyı20 milyon Euro'dan açacağı konuşuluyor.

1
EN İSTİKRARLISI KİM

Bu sezon sarı - lacivertli forma ile 17 resmei maçta görev yapan 25 yaşındaki Koreli futbolcu takımın en istikrarlı ismi olarak ön plana çıktı. (Fanatik)