Sporx Extra Arama Logo

Derbileri kıskandıracak imza töreni!

Sarı lacivertlilerin dünyaca ünlü yıldızı Mesut Özil, bugün kendisini F.Bahçe’ye bağlayan sözleşmeye imza atıyor. 10’u yabancı 64 gazete, TV kanalı ve haber ajansını temsilen 132 habercinin izleyeceği imza törenine Mesut Özil’in eşi ve çocuğuyla katılması bekleniyor. Mohikan uygulamasının hesabına 250 FBC yatıran taraftarlar da imza törenine canlı olarak bağlanabilecek.
9
FENERBAHÇE'DE TARİHİ GÜN

Fenerbahçe ve Türk futbolu adına bugün tarihi bir gün. Mesut Özil kendisinden önce aynı formayı terleten dünya yıldızları Roberto Carlos ve Alex de Souza’nın da 23 Ocak 2009’da sözleşmek uzatırken birlikte imza attığı Kalamış Faruk Ilgaz Tesisleri’nde kendisini resmen Fenerbahçe’ye bağlayacak sözleşmeyi imzalayacak.

8
ÖZİL'İN İMZA TÖRENİ 15.00'TE

Dünya Kupası, oynadığı kulüplerle yaşadığı başarılar, kazandığı kupalar, dünyadaki tanınırlık oranı ve kendisine ait marka ve tasarımlarıyla Türkiye’de futbol oynayan birçok yıldızın önünde yer olan Mesut Özil, bugün saat 15.00’te birçok TV’nin canlı yayınlayacağı bir törenle yeniden futbola dönecek.

7
YABANCI BASIN DA İMZA TÖRENİNDE

10’u yabancı 64 gazete, televizyon kanalı ve haber ajansını temsilen 132 habercinin izleyeceği imza törenine Mesut Özil’in eşi ve çocuğuyla katılması bekleniyor.

6
KULÜBE ÜYELİK SÜRPRİZİ

Sarı-lacivertli yönetim, imza töreninde bazı sürprizler de hazırladı. Mesut'un kulübe üye yapıldığı ve bunun sürprizlerden biri olarak imza töreninde açıklanacağı, kulislerde konuşuluyor.

5
1907 TARAFTAR DA KATILACAK

Salona kurulacak barkovizyonla yıldız futbolcunun hayatının anlatılacağı imza töreninde Fenerbahçe’nin Mohikan uygulamasını temsilen 1907 taraftar da zoom üzerinden toplantıya katılacak ve bir de sembolik soru soracak.

4
YÖNETİM TAM KADRO OLACAK

İmza törenini takip etmek isteyenlerin uygulama cüzdanına 250 FBC yüklemesi gerektiği açıklandı. Yönetimin tam kadro katılacağı imza töreni FB TV’den de canlı olarak yayınlanacak.

3
ARAYI KAPATMAYA ÇALIŞIYOR

Pazar günü ilk antrenmanına çıkan ve ‘Yeni hedef’, ‘Yüzde yüz motivasyon’ paylaşımlarıyla futbola yeniden tam anlamıyla konsantre olduğunu ifade eden Mesut’un takım arkadaşlarıyla kısa süre içinde kaynaştığı da belirtildi. Mesut Özil, antrenör Fatih Yıldız’la ayrı çalıma yaparak arayı kapatmaya çalışıyor.

2
HEDEF DERBİDE EN AZ 45 DAKİKA

Uzun süre maç yapmadığı için ciddi maç eksiği bulunan Özil’in karantina sürecinde de antrenman eksikliği oluştuğu öğrenilirken, Rize veya Hatay maç kadrosuna alınıp kenarda oturtulacağı asıl hedefinin ise Galatasaray maçında 45 dakika da olsa oynatılmamak olduğu öğrenildi.

1