Sporx Extra Arama Logo

Cenk Tosun: "Beşiktaş için hazırım"
7
YİNE, YENİ, YENİDEN CENK TOSUN

Transfer penceresinin kapanmasına 5 gün kala Beşiktaş'tan bir flaş hamle daha geldi; Cenk Tosun! Hulk transferi için Brezilyalı futbolcudan cevap bekleyen Beşiktaş, Cenk Tosun'un kiralık transferi için Everton ile masaya oturdu.

6
CENK TOSUN "ÇOK SICAK"
NTV'ye konuşan Cenk Tosun, "Everton ile Beşiktaş'ın anlaşması halinde yeniden siyah beyazlı formayı giymeye hazırım. Sezon sonuna kadar Beşiktaş'a katkı sağlamak isterim. Eğer Everton transfere onay verirse benim için sorun olmaz." ifadelerini kullandı.
5
SKY: BEŞİKTAŞ, CENK'İ İSTİYOR

İngiliz SkySports'un servis ettiği habere göre Beşiktaş, Hulk'u transferdeki birinci önceliğinden çıkartarak Cenk Tosun'u ilk sıraya aldı ve milli futbolcunun kiralık transferi için Everton'a teklif sundu.

4
HEM EVERTON HEM DE CENK
Everton'da fazla forma şansı bulamadığı için ayrılma kararı alan ve kariyerine İngiltere'de devam etmek isteyen Cenk Tosun'u da İstanbul'a döndürmek için büyük bir çaba sarfeden Beşiktaş Yönetimi, diğer yandan da Everton ile görüşüyor.
3
BEŞİKTAŞ'IN TEKLİFİ YETERSİZ

Beşiktaş'ın 6 ay bedelsiz kiralama ve Cenk'in 6 aylık maaşını ödeme teklifini reddeden Everton, CSKA Moskova'dan çok daha iyi bir teklif almasına rağmen Cenk Tosun'un Rusya'ya gitmek istememesinden dolayı süreci askıya almıştı.

2
BAŞKAN ÇEBİ BİZZAT GÖRÜŞECEK

Everton ile bir kez daha masaya oturma kararı alan Beşiktaş Yönetimi, Cenk Tosun ile de başkan Çebi vasıtasıyla bir görüşme gerçekleştirerek sürece noktaya koymaya çalışacak.

1