Sporx Extra Arama Logo

Cengiz Ünder, Leicester'a imza atıyor!
8
CENGİZ ÜNDER, LEICESTER'A GİDİYOR!

Cengiz Ünder, Leicester City için Roma'da bulunan sağlık kliniği Villa Stuart'ta detaylı muayenelere girdi.

7
KONTROLLER SONRASI İNGİLTERE

Leicester City, Cengiz Ünder'in detaylı sağlık kontrollerinden geçmesi sonrası sonrası bu transferi bitirecek. Roma da Cengiz Ünder'in ayrılığına onay verdi.

6
3 + 25 MİLYON EURO

Sağlık kontrolleri sonrası gün içerisinde İngiltere'ye gidecek olan Cengiz Ünder için Leicester City, 3 milyon euro kiralama bedeli ödeyecek. İngiliz ekibi, Milli oyuncumuzun bonservisini almak isterse 25 milyon euro daha ödeme yapacak.

5
1+4 YILLIK İMZA: 3.5 MİLYON EURO MAAŞ

Cengiz Ünder, Leicester City ile 1+4 yıllık sözleşme imzalayacak. Milli oyuncumuz, bu transfer karşılığında yıllık 3.5 milyon euro ücret kazanacak.

4
LEICESTER MENAJERİ RODGERS
"Cengiz Ünder çok iyi bir oyuncu, gerçekten yetenekli. Görüşmeler yapıyoruz. Farklı tipte bir hücumcu istiyoruz. İleride hız ve güce sahibiz ancak biraz da "futbola" ihtiyacımız var."
3
NAPOLI, CAGLIARI, HERTHA BERLIN...

Uzun süre Napoli'ye gideceği konuşulan Cengiz Ünder için son dönemde Cagliari ve Hertha Berlin takımlarının da istekli olduğu konuşuluyordu.

2
ÇAĞLAR İLE YİNE BULUŞACAK

Milli oyuncumuz Cengiz Ünder, Altınordu'da birlikte oynadığı Çağlar Söyüncü ile bir kez daha aynı takımda buluşacak.

1
3 SEZONDA 88 MAÇ, 17 GOL, 12 ASİST

2017'de 14,25 milyon euro bonservis bedeliyle Başakşehir'den Roma'ya transfer olan 23 yaşındaki oyuncu, İtalya'da 3 sezonda 88 maça çıktı ve 17 gol, 12 asistlik performans sergiledi.