Sporx Extra Arama Logo

Çakar: "Falcao, 2. Van Persie olur"
8
AHMET ÇAKAR: "FALCAO, 2. VAN PERSIE OLUR"

Beyaz TV yorumcusu Ahmet Çakar, Galatasaray ile Konyaspor arasında 1-1 biten maç sonrası Fatih Terim'in Falcao için yaptığı açıklamaları yorumladı.

7
"FALCAO GELSE, BÜYÜK SIKINTI"

25 milyon insan Albayrak'tan bir açıklama bekliyor. Bu dakikadan sonra Falcao gelse, bence ihtimali yüksek, büyük bir sıkıntı. Fatih Terim yine paratoner oldu.  TRT Spor, Beyaz TV ve A Spor muhabirlerinin sorularını refüze edecekmiş. Madem böyle bir karar verdin, sonuna kadar cevap vermesin.

6
"SEN DIAGNE'YE 13 MİLYON VERDİRDİN"

Falcao transferinin olmamasının sebebini ben geçen hafta da söyledim. Fatih Terim ekonomiye dikkat edilmeli diyor. Ne dikkat etmesi? Diagne’ye 13 milyon Euro verdirdin, Mitroglou’na verdirdin. Diagne’ye 13 milyon Euro veren Fatih Terim zihniyetini sorguluyorum.

5
"FALCAO, İKİNCİ VAN PERSIE OLUR"

Diagne’nin bonservisi 13 milyon Euro eder mi? Madem Fatih Hoca Galatasaray’ın ekonomisini düşünüyor, neden Diagne’ye bu bonservisi verdiriyor?  Galatasaray taraftarına şunu söylüyorum: Falcao diye heyecanlandırdılar sizi, basın değil yönetim. Ben Falcao’nun ikinci bir Van Persie vakası olacağını düşünüyorum. Van Persie zarar getirdi, maddi sıkıntılar getirdi.

4
"NEDEN MASAYA YUMRUĞUNU VURMADIN?"

25 milyon Galatasaray seyircisine bir umut verdiniz. Bakkala gidiyorum, manava gidiyorum, sorulan hep Falcao. Sayın Terim Diagne’ye 13 milyon Euro verilirken neden masaya yumruğunuzu vurmadınız?

3
"SİZ BU İŞİ BİLMİYORSUNUZ?"

Türkiye’de Fatih Terim ve diğer hocalar, scout’lar, siz bu işi bilmiyorsunuz. Zeki Çelik Lille takımına İstanbulspor’dan gitti. İstanbul takımı… Maçını her hafta televizyon veriyor. Kimse uyanamıyor, abuk sabuk adamları sağ beke alıyorsunuz. Manasız adamlara milyonlarca para veriyorsunuz.

2
"DIAGNE'YE 13 MİLYON EURO VERİP ALMAM"

Ben Diagne’yi almam. 13 milyon Euro verip almam. Slimani’ye Monaco bonservis olarak ne verdi? Dünyada herhangi bir takımın idari menajeri, Diagne’ye 13 milyon Euro bonservis verip alır mı? 2 milyon Euro olsa alırım.

1
"SERI YÜZDE YÜZ KIRMIZI KART"

Mete Kalkavan’ın Galatasaray ve Terim’den çekindiğini gördüm. Penaltı pozisyonunu görmüyor olabilir, VAR uyarmalıydı. Bence penaltı. Seri’nin kırmızı kartı yüzde yüz kırmızı kart. Bunda VAR’a da ihtiyaç yok.