Sporx Extra Arama Logo

Beşiktaş, N'Koudou'ya transfer izni verdi
7
KABUS GİBİ BİR BAŞLANGIÇ

Sezona kabus gibi başlayan Beşiktaş'ta yapılamayan transferler, gönderilmek istenip de gönderilemeyen futbolculara bir de kötü sonuçlar eklenince kabus gibi bir dönemin fitili de ateşlendi.

6
4 KADRO DIŞI!

Lens ve Umut Nayir'in kadro dışı bırakılmasının ardından Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan isimlerin sayısı 4'e yükseldi. Beşiktaş'ta daha önce de Mirin ve Douglas kadro dışı bırakılmıştı.

5
TRANSFER İZNİ VERİLDİ

Sezonun üçüncü haftası olmasına rağmen 4 futbolcusunu kadro dışı bırakan Beşiktaş'ta bir flaş karar daha alındı ve Georges-Kevin N'Koudou'nun transfer görüşmesi yapmasına izin verildi.

4
1.6 MİLYON EURO MAAŞ

Beşiktaş'tan 1.6 milyon euro garanti maaş alan ve sakatlık süreçlerinden dolayı düzenli olarak forma giyemeyen N'Koudou'yu gözden çıkartan siyah-beyazlı yönetim, Fransız futbolcuya transfer görüşmesi yapması için izin verdi.

3
2 MİLYON EURO BONSERVİS BEKLENTİSİ

İngiltere Championship takımlarından QPR ile görüşmelere başlayan N'Koudou, Beşiktaş'a 2 milyon euro (Bonservisinin %50'si Tottenham'da) bonservis bedeli getirmesi durumunda Ümraniye'ye veda edecek.

2
KRONİK SAKAT MI?

Sergen Yalçın'ın "kronik sakat" dediği N'Koudou'dan bonservis + yıllık maaş bazında 4 milyon euro kasada tutmak isteyen Beşiktaş Yönetimi, QPR olmasa bile 5 Ekim'e kadar gelen tüm teklifleri değerlendirecek.

1
BEŞİKTAŞ'TA VEDA EDENLER

Burak Yılmaz
Caner Erkin
Gökhan Gönül
Enzo Roco
Victor Ruiz
Fatih Aksoy
Sedat Şahintürk
Ahmet Gülay
Oğuzhan Akgünler
Jeremain Lens
Douglas Santos
Nicolas Isimat-Mirin