Arama Logo

Avrupa'dan derbi manşetleri!
11
AVRUPA'DAN DERBİ MANŞETLERİ

Avrupa spor basını, Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı 2-1 yendiği derbi mücadelesini manşetlerine taşıdı.

10
BILD - ALMANYA

"Mesut Özil, Fenerbahçe'nin en iyisiydi! Fenerbahçe, Galatasaray'ı 8 maç sonra yıktı. Derbi hem saha içinde hem saha dışında olağanüstüydü."

9
MARCA - İSPANYA

"Mesut Özil'in muhteşem golüyle Fenerbahçe, Türk 'El Clasico'sunu kazandı. 84. dakikada Galatasaray'ın golü VAR tarafından iptal edildi. Crespo, Fenerbahçe'ye ezeli rakibi karşısında tarihi bir galibiyet kazandırdı."

8
L'EQUIPE - FRANSA

"Ateşli Türk derbisinde kazanan Fenerbahçe! Çılgın maç sonunun ardından Fenerbahçe 2-1 kazandı. Maç sonuna kaderi VAR belirledi. Galatasaray'ın Diagne ile bulduğu gol iptal edildi. Fatih Terim oyundan ihraç edildi."

7
A BOLA - PORTEKİZ

"Fenerbahçe, Galatasaray'a karşı Miguel Crespo'nun golüyle kazandı. Fenerbahçe, ligde 3 Ekim'den sonra ilk kez kazandı ve zirveye doğru tırmandı."

6
RTP - PORTEKİZ


"Crespo, Fenerbahçe'ye Galatasaray karşısında galibiyeti getirdi."

5
DIGISPORT - ROMANYA

"Galatasaray, Fenerbahçe karşısında derbide dramatik bir yenilgi aldı."

 

4
SPORT1 - ALMANYA

"Mesut Özil, çılgın Türk derbisinde Fenerbahçe'ye galibiyeti getirdi! İki İstanbul dervinin karşılaşmasında muhteşem görüntüler ortaya çıktı ve Fenerbahçe maçı mutlu bitirdi. Mesut Özil'in takımı Fenerbahçe, Galatasaray'ı 2-1 mağlup etti."

3
RECORD - PORTEKİZ

"Vitor Pereira'nın Fenerbahçe'si derbide Galatasaray'ı Crespo ile mağlup etti."

2
EL OBSERVADOR - URUGUAY

"Diego Rossi, 90+1'de oyuna girdi ve 90+4'de kaderi belirleyen golün asistini yaptı. Fenerbahçe, Türk El Clasico'sunda Muslera'nın takımı Galatasaray'ı mağlup etti.

1
SO FOOT - FRANSA

"Fenerbahçe, Galatasaray'ı yıktı! 100 dakikadan fazla süren müthiş heyecan, mutluluk ve hüzün bir arada."